Miniładowarka kołowa Bobcat S650 na BIG BAU MASTERS w Nadarzynie

Podczas targów Building Solutions, które odbędą się w dniach 15-17 kwietnia 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo – Konferencyjnym WARSAW EXPO zwiedzający będą mogli obserwować rywalizację operatorów maszyn, którzy wezmą udział w kolejnej edycji konkursu BIG BAU MASTERS zorganizowanego przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych z Ostrowca Świętokrzyskiego

Konkurs BIG BAU MASTERS to dla operatorów maszyn roboczych okazja do sprawdzenia swoich umiejętności. Będą oni stawać w szranki, manewrując różnymi maszynami. Organizatorzy konkursu przewidzieli w programie zawodów konkurencje na miniładowarkę kołową. Będzie to miniładowarka kołowa BOBCAT S650, którą do Nadarzyna przywiezie firma ATUT RENTAL, autoryzowany przedstawiciel Bobcat w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz serwisu, jak również fachowego doradztwa w zakresie zakupu odpowiednich maszyn oraz ich najlepszego wykorzystania w konkretnych warunkach. Od 2005 roku ATUT RENTAL jest wyłącznym dealerem Ingersoll Rand Bobcat na region Mazowsza.

 

S650 zmniejszone

 

A co można powiedzieć o samej maszynie?

Miniładowarka kołowa Bobcat S650 to niezwykle zwinna maszyna o szerokim zakresie zastosowań. Jest wyposażona w wygodną kabinę zaprojektowaną z myślą o komforcie pracy operatora i zapewniającą mu doskonałą widoczność.

S650 to model posiadający czterocylindrowy silnik o mocy 56,0 kW i zbiornik paliwa o pojemności 90,50 l. Maksymalna prędkość jazdy maszyny to 11,4 km/h. Masa robocza miniładowarki wynosi 3657 kg, zaś masa transportowa - 3344 kg.

Układ napędowy modelu S650 stanowią tłokowe pompy hydrostatyczne w układzie tandem, z regulacją bezstopniową, napędzające dwa w pełni odwracalne silniki hydrostatyczne.

Jest to maszyna przyjazna środowisku.

Pozostałe parametry miniładowarki S650:

nośność operacyjna: 1253 kg

obciążenie wywracające: 2507 kg

wydajność pompy: 87,10 L/min

W wyposażeniu standardowym miniładowarki Bobcat S 650 znaleźć można:

regulowany fotel amortyzowany z wysokim oparciem

świece żarowe uruchamiane automatycznie

pomocniczy układ hydrauliczny: przepływ zmienny/przepływ maksymalny

ramę Bob-Tach

kabinę operatora w wersji Deluxe

przedni pomocniczy układ hydrauliczny, proporcjonalny, uruchamiany elektryczni

wyłączanie silnika/układu hydraulicznego

hydrauliczne pozycjonowanie łyżki, w tym przełącznik WŁ./WYŁ.

wspornik ramienia podnoszącego

światła robocze, przednie i tylne

hamulec postojowy

pas bezpieczeństwa

pałąk ochronny

opony 12 x 16,5, dwunastowarstwowe, do prac w trudnych warunkach

turboładowarkę z zatwierdzonym chwytaczem iskier

Warto także wspomnieć o gwarancji (12 miesięcy lub 2000 godzin - w zależności, co pierwsze nastąpi) i certyfikacie CE.

Bobcat to wiodący producent znanych na całym świecie wielofunkcyjnych miniładowarek, minikoparek oraz ładowarek teleskopowych. Szeroki asortyment maszyn Bobcat oraz niezwykle obszerna liczba dostępnych akcesoriów sprawia, że jest to doskonałe narzędzie dedykowane do bardzo zróżnicowanych prac i sprawdzające się doskonale na każdej budowie.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL