Podwarszawskie targi Warsaw Expo i BIG BAU MASTERS

W połowie kwietnia w podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się kolejna edycja konkursu dla operatorów maszyn roboczych BIG BAU MASTERS zorganizowanego przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych z Ostrowca Świętokrzyskiego

Kwietniowe targi Building Solutions to wydarzenie skupiające wszystkich zainteresowanych branżą budowlaną. Zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć maszyny oraz inne produkty wykorzystywane w budownictwie, jak również uzyskać szczegółowe informacje bezpośrednio od dilerów sprzętu budowlanego i nawiązać kontakty biznesowe.

 

logo big bau masters

 

Targi Building Solutions kuszą atrakcjami: bogatą strefą narzędziową, pokazami maszyn oraz powierzchnią maszynową znajdującą się obok przestrzeni konkursu BIG BAU MASTERS. To właśnie tu, na placu manewrowym konkursu, odbędzie się emocjonująca rywalizacja operatorów maszyn zmagających się z zaplanowanymi przez organizatorów konkurencjami. Będzie na co popatrzeć!

Ciekawie zapowiadają się także mistrzostwa StrongMan, których generalnym sponsorem jest firma IVECO.

Targi Building Solutions odbywać się będą w dniach 15-17 kwietnia w Centrum Targowo – Konferencyjnym Warsaw Expo w Nadarzynie.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL