Nagrody w BIG BAU MASTERS!

Kolejna odsłona kulis Konkursu Operatorów Maszyn Budowlanych! Tym razem przedstawiamy nagrody dla zwycięzców ufundowane przez sponsora generalnego imprezy – firmę STALCO. Będzie o co powalczyć!

Uczestnicy kwietniowych targów budowlanych Building Solutions odbywających się w dniach 15-17 kwietnia w Ptak Warsaw Centrum w Nadarzynie będą mieli okazję obserwować rywalizację operatorów maszyn budowlanych podczas V edycji konkursu BIG BAU MASTERS.

Najważniejszy dla zwycięzców będzie z pewnością tytuł Mistrza, ale BIG BAU MASTERS to także okazja do wygrania cennych nagród.

 

stalco

 

Lista obejmuje wysokiej klasy urządzenia i akcesoria marki HITACHI: szlifierki, wiertarki, radia, oraz produkty marki STALCO: rękawice i okulary robocze, a także podstawowy zestaw narzędzi dla mechanika. Łączna wartość nagród to 10 000 złotych!

 

hitachi logo mini 600

 

To jedynie część nagród przewidzianych w konkursie. Aby podsycać apetyt na zwycięstwo i dawkować emocje, kolejne dobre informacje dotyczące BIG BAU MASTERS organizatorzy konkursu – Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR i portal eROBOCZE.pl – będą przekazywać na bieżąco na łamach portalu i na stronach Stowarzyszenia.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL