BIG BAU MASTERS na targach Building Solutions

Targi budowlane to także okazja do zabawy dla całych rodzin!

Warszawa wraz z okolicznymi miejscowościami to najszybciej rozwijająca się aglomeracja w Polsce i w Europie Środkowej. Właściciele powstających budynków oraz firmy wykonujące usługi budowlane i remontowe wciąż szukają nowych rozwiązań. To dla nich zostaną zorganizowane targi Building Solutions, które odbędą się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

 

logo big bau masters 400

 

Building Solutions to największe targi budowlane w centralnej Polsce. Celem organizatorów jest przedstawienie i wypromowanie najnowszych trendów w budownictwie. Do współpracy zaproszono zarówno liderów branży, jak również firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję, ale już teraz mogą pochwalić się ciekawą ofertą. Oprócz prezentacji produktów i usług stosowanych w nowoczesnym budownictwie, każdy z wystawców przygotowuje dla odwiedzających specjalne oferty targowe. Ważną częścią targów będzie seria pokazów i szkoleń poruszających tematykę nowoczesnych rozwiązań budowlanych, które przyciągają profesjonalistów z branży. Targi Building Solutions to świetna okazja do wymiany doświadczeń, opinii o kierunkach rozwoju branży, jak i do nawiązania kontaktów biznesowych i sprzedaży swoich usług oraz produktów.

Jeszcze nigdy w naszym regionie nie odbyły się targi budowlane organizowane z takim rozmachem. Oprócz tradycyjnej strefy targowej, organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje, które z pewnością przyciągną tłumy odwiedzających:

1. Eliminacje Mistrzostw Świata STRONGMAN

2. Show Mariusza Pudzianowskiego

3. Spotkanie z Robertem Burneiką

4. Zawody Big Bau Masters

5. Festiwal BBQ – próba bicia rekordu w największym grillu na świecie

6. Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL