Podnośnik koszowy z Żukowa

Pompa hydrauliczna, możliwość pracy w okresie zimowym, specjalna przyssawka do obcinania gałęzi – to tylko niektóre zalet podnośnika koszowego SR-16/3

Jednym z wystawców na konferencji w Silnowie będzie firma BVT, która zaprezentuje podnośnik koszowy SR-16/3 firmy Beckmann Volmer Mechanical Engineering Sp. z o.o. z Żukowa.

Montowany na ciągniku podnośnik gwarantuje wysokość podnoszenia do 16 m i maksymalny zasięg poziomy 9,5 m. Daje możliwość pracy przy znacznym pochyleniu gruntu, nawet do 7°. Może być montowany na ciągniku o wadze min. 4000 kg i mocy min. 80 kM. Maksymalny udźwig kosza to 225 kg, a kąt obrotu wysięgnika wynosi 360°.

Kosz posiada własną pompę hydrauliczną napędzaną przez WOM lub niezależnie.Warto dodać, że zamontowane wewnątrz wysięgnika przewody przewijane i siłownik teleskopowania pozwalają na działanie urządzenia w warunkach zimowych.

Istotnym elementem wyposażenia kosza wykonanego z tworzywa lub aluminiowego i montowanego na odpowiednich izolatorach jest także gniazdo elektryczne 230 V umożliwiające korzystanie z różnych narzędzi oraz specjalna przystawka do obcinania gałęzi.

Błyskawiczny montaż i demontaż to zalety kosza zwiększające efektywność wykorzystania ciągnika.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL