Już od 9 lat na targach eRobocze SHOW najlepsi operatorzy koparek i koparko ładowarek zmagają się w unikatowych konkurencjach wymagających zręczności, szybkości i znajomości zasad BHP. Podczas Regionalnych Targów Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW, 7 października 2023 roku po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć prawdziwy pokaz operatorskiej sztuki. Ciekawe, jakie zadanie tym razem przygotują sędziowie!

 

Uwaga - na liście startowej zostało jeszcze tylko 20% wolnych miejsc, a zapisy są otwarte do 25 września! Warto zapisać się przed przyjazdem na imprezę, kontaktując się ze Zbigniewem Migdą za pośrednictwem aplikacji messenger, by zagwarantować sobie start z listy głównej.

 

Po 25 września utworzona zostanie lista główna zawodników, którzy do tego czasu zdążyli się zarejestrować.

 

Istnieje też możliwość zapisania się na konkurencje już na eRobocze SHOW, ale dostępność miejsc nie jest gwarantowana.

 

Sponsorami Polskiej Ligi Operatorów w Łobzie są JCB (Interhandler), PKO Leasing, Q8Oils, Reper Store, Serwis-Kop, Wilhelm Schafer (Takeuchi), Lasmedia (Robocze News, erobocze.pl) oraz Urząd Miejski w Łobzie. Operatorzy zmierzą się na koparko-ładowarce JCB dostarczonej przez firmę Interhandler oraz koparce Takeuchi dostarczonej przez firmę Wilhelm Schafer.

Dział: Wiadomości

 

Regionalne eRobocze SHOW już niebawem, 7 października 2023 roku w Łobzie! Jak zawsze, jedną z głównych atrakcji dla operatorów odwiedzających imprezę będzie możliwość testowania maszyn na specjalnie wyznaczonych placach. Pamiętajcie, że przed przyjazdem na eRobocze SHOW warto się zarejestrować przy pomocy formularza online

 

Do testów dostępnych będzie około 100 różnych maszyn należących do wielu rozmaitych marek sprzętowych. Śledźcie erobocze.pl i naszą stronę facebook by dowiadywać się więcej na bieżąco!

 

Operatorzy testujący maszyny powinni posiadać odpowiednie uprawnienia. Wchodzenie do maszyn i testowanie pod wpływem alkoholu lub substancji odurzających lub leków wpływających na koncentrację i psychikę jest zabronione.

Dział: Wiadomości

 

Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW to przede wszystkim dynamiczne pokazy maszyn z omówieniem przez opiekunów marki, w tym pokazy specjalne eRobocze Arena, a także wyjątkowa okazja dla operatorów do przetestowania najnowszych modeli - testy ponad 100 maszyn na specjalnie wyznaczonych placach! Nadchodzące wydarzenie to już drugie w tym roku - po centralnych targach przyszedł czas na jednodniowe targi regionalne.

 

W trakcie wydarzenia, które odbędzie się 7 października 2023 roku w Łobzie, odbędą się też zawody Polskiej Ligi Operatorów oraz liczne konkursy dla operatorów na maszynach firm wystawienniczych.

 

Na wystawie maszyn i sprzętu zobaczymy ponad 200 maszyn roboczych, odbędą się także interesujące prelekcje i spotkania branżowe.

 

W planach także specjalna strefa dzieci, catering, konkursy dla publiczności.

 

Dynamiczna wystawa maszyn i sprzętu

 

Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW to wystawa maszyn, podczas której organizowane są dynamiczne pokazy. Targi organizowane są przez branżowe wydawnictwo Lasmedia od 2016 roku. Wydarzenie ma wyjątkowy charakter i wyróżnia się na tle innych spotkań branżowych swoją dynamiką i charakterystyczną – znaną już przedsiębiorcom i operatorom – „roboczą” atmosferą. Na specjalnie wyznaczonych placach zaprezentują się przedstawiciele mniej lub bardziej znanych marek sprzętowych, którzy będą mieli okazję demonstrować swoje produkty w ruchu!

 

Pełna lista wystawców ukaże się w tym miejscu już niebawem - obserwujcie erobocze.pl by dowiadywać się wszystkiego na bieżąco!

 

Testy maszyn

 

Tradycyjnie na eRobocze SHOW operatorzy mają niepowtarzalną szansę na przetestowanie najnowszych modeli maszyn na specjalnie wyznaczonych placach manewrowych. Dzięki temu nie tylko dobrze się bawią, ale zyskują też cenną wiedzę na temat faktycznych możliwości koparek, ładowarek, koparko-ładowarek oraz wielu, wielu innych maszyn. 

 

Aby testować maszyny warto przed przyjazdem zarejestrować się przy pomocy formularza online, który jest dostępny tutaj. Po przybyciu na miejsce, zarejestrowane osoby powinny skierować się do namiotu organizatora w centralnej części targów i pobrać specjalne opasji uprawniające do wejścia na place manewrowe.

 

Testowanie maszyn, podobnie jak udział w konkursach, jest bezpłatne! W testach mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające odpowiednie uprawnienia, niebędące pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub leków wpływających na koncentrację i psychikę.

 

Konkursy dla operatorów

 

Wielu operatorów spróbuje swoich sił w konkursach - Polskiej Lidze Operatorów, a także konkurencjach maszynowych organizowanych przez wystawców. Więcej informacji odnośnie konkursów pojawi się w tym miejscu wkrótce!

 

Udział w konkursach, podobnie jak testowanie maszyn, jest bezpłatne! W zawodach mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające odpowiednie uprawnienia, niebędące pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub leków wpływających na koncentrację i psychikę.

 

Sponsorami PLO edycji eRobocze SHOW w Łobzie 2023 są firmy: JCB (Interhandler), PKO Leasing, Q8Oils, Reper Store, Serwis-Kop, Wilhelm Schafer (Takeuchi), Lasmedia (Robocze News, erobocze.pl) oraz Urząd Miejski w Łobzie.

 

Operatorzy zmierzą się na koparko-ładowarce JCB dostarczonej przez firmę Interhandler oraz koparce Takeuchi dostarczonej przez firmę Wilhelm Schafer.

 

Misja eRobocze SHOW

 

Ideą eRobcze SHOW jest promowanie nowoczesnych technologii oraz bezpiecznych metod pracy. Misja ta jest wprowadzana w życie nie tylko poprzez wystawę, pokazy i testy, ale także poprzez konkursy dla operatorów, m.in. na stałe towarzyszące każdej edycji eRobocze SHOW – zawody Polskiej Ligi Operatorów.

 

To konkursy dla najlepszych w branży operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Aby wygrać trzeba wykazać się nie tylko umiejętnościami obsługi maszyny i precyzją, ale także dbałością o zasady bezpieczeństwa, bo za nieprzestrzeganie zasad bhp otrzymuje się punkty karne.

 

Informacje organizacyjne

 

Organizatorem eRobocze SHOW jest wydawnictwo Lasmedia. Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator.

 

Patronat medialny sprawuje magazyn Robocze NEWS oraz portal eRobocze.pl, który prowadzi serwis specjalny dotyczący każdej edycji eRobocze SHOW.

 

Dojazd

 

Adres: Łobez, ul. Drawska 42. Targi odbywają się na terenie Strefy Ekonomicznej w Łobzie w woj. zachodniopomorskim.

 

Na dokładne miejsce wydarzenia będą prowadziły znaki.

 

https://www.google.com/maps

Dział: Wiadomości

Regionalne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW odbędą się 7 października 2023 roku w Łobzie (woj. zachodniopomorskie). Będzie to już XIII edycja wydarzenia skierowanego głównie do profesjonalistów z branży budowlanej -  użytkowników maszyn roboczych, przedsiębiorców budowlanych oraz dystrybutorów wiodących marek i sprzętu budowlanego w Polsce. To nie znaczy jednak, że na targach zabraknie atrakcji dla całych rodzin - jak zawsze, organizator zadba o moc rozrywki przez cały dzień! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

 

Tradycyjnie odbędą się dynamiczne pokazy maszyn roboczych na placach manewrowych wystawców, a także pokazy specjalne z cyklu eRobocze ARENA z udziałem demooperatorów. Operatorzy odwiedzający Łobez 7 października będą też mogli własnoręcznie przetestować najnowsze modele na wyznaczonych placach manewrowych.

 

 

Zwiedzający będą też mogli oglądać zmagania operatorów w zawodach Polskiej Ligi Operatorów, w których najlepsi za sterami zaprezentują precyzję, szybkość działania, i oczywiście znajomość przepisów BHP. Odbędą się także inne konkursy na stoiskach wystawców - obserwujcie erobocze.pl by dowiedzieć się więcej na bieżąco!

 

 

Polska Liga Operatorów jest organizowana przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Zawodnicy wystartują w dwóch konkurencjach: koparka i koparko-ładowarka. Wszelkie informacje na temat konkursu znajdziecie na stronie wydarzenia.

 


Sponsorami edycji eRobocze SHOW w Łobzie 2023 są firmy: JCB (Interhandler), PKO Leasing, Q8Oils, Reper Store, Serwis-Kop, Wilhelm Schafer (Takeuchi), Lasmedia (Robocze News, erobocze.pl) oraz Urząd Miejski w Łobzie. Operatorzy zmierzą się na koparko-ładowarce JCB dostarczonej przez firmę Interhandler oraz koparce Takeuchi dostarczonej przez firmę Wilhelm Schafer.

 

 

Na zawody Polskiej Ligi Operatorów zapisy prowadzi Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Na pozostałe konkursy można zapisywać się na miejscu, u sędziego.

 

 

Jednym z najważniejszych elementów wydarzenia jest możliwość zobaczenia największej wystawy maszyn w kraju - podczas ostatniej edycji na placu pokazowym zebrało się ponad 300 maszyn, z czego 150 prezentowano w ruchu. Pojawią się koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła, pełna gama osprzętu do maszyn, młoty, łyżki, chwytaki, głowice, frezy, opony do maszyn, oleje, filtry, części zamienne, elementy hydrauliki i wiele innych urządzeń, sprzętu oraz usług.

 

 

Odbędą się także spotkania branżowe oraz prelekcje związane z pracą w branży budowlanej. 

 

 

Dla najmłodszych przewidziano strefę zabaw z animatorem, dla głodnych - strefę gastronomiczną, a dla szerokiej publiczności nie zabraknie konkursów niezwiązanych bezpośrednio z prowadzeniem maszyn.

 

 

Zdaniem operatorów największą atrakcją wydarzenia są oczywiście testy maszyn. Uwaga - na testy obowiązują zapisy! Jeśli chcesz przyjechać i testować, zarejestruj się przy pomocy formularze online dostępnego tutaj. Na miejscu, w dniu imprezy, przyjdź pod namiot organizatora i odbierz specjalną opaskę uprawniającą do wstępu na place manewrowe. Możliwość testowania maszyn i rejestracja są oczywiście bezpłatne.

 

 

Wydarzenie odbędzie się 7 października 2023 roku (sobota), w godzinach 9.00 – 17.00 w Łobzie, przy ulicy Drawskiej 42. Targi odbywają się na terenie Strefy Ekonomicznej w Łobzie w woj. zachodniopomorskim.

 

 

Patronat honorowy obejmuje burmistrz Łobza Piotr Ćwikła, Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator, Związek Producentów i Dystrybutorów Maszyn Roboczych.
Patronat medialny: magazyn Robocze News, Truck&Machines, portal eRobocze.pl oraz lobez24.pl
Organizatorem eRobocze SHOW jest wydawnictwo Lasmedia.

Informacje o wydarzeniu można śledzić na mediach społecznościowych:

FB – eRobocze SHOW 2023 Łobez – Regionalne #13
YT – RoboczeTV
IG – eroboczeshow

Na erobocze.pl prowadzony będzie specjalny serwis prasowy - zaglądajcie na stronę by śledzić najnowsze informacje o eRobocze SHOW! Widzimy się na miejscu!

Dział: Wiadomości

 

Organizator eRobocze SHOW podał datę kolejnej imprezy! Tym razem będą to regionalne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW, odbędą się w miejscowości Łobez 7 października.

 

Regionalna edycja wydarzenia będzie trwała jeden dzień (w przeciwieństwie do centralnych targów, które są dwudniowe). Niezmiennie będzie to jednak okazja do testowania maszyn, brania udziału w konkursach i oglądania dynamicznych pokazów pracy najnowszych modeli koparek, ładowarek, nośników narzędzi, systemów roboczych i wielu innych ciekawostek z branży budowlanej. 

 

Tradycyjnie na wydarzeniu odbędą się również zawody Polskiej Ligi Operatorów organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR. 

Dział: Wiadomości
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL