Dynamiczne pokazy maszyn roboczych podczas pracy i możliwość ich testowania to największe atrakcje, które towarzyszyły Centralnym Targom Maszyn i Urządzeń eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim. Impreza po raz pierwszy trwała dwa dni – odbyła się w piątek i sobotę, 3 i 4 czerwca 2022 r.

 


Była to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami oraz do samodzielnego testowania maszyn. Wcześniej eRobocze SHOW odbywało się w wielu miejscach w Polsce: w Dąbrowie Górniczej, Przasnyszu, Sosnowcu (dwa razy), Turku, Grodzisku Mazowieckim, Krzywej i Lubieniu Kujawskim.

 


Udział w imprezie biorą profesjonaliści – użytkownicy maszyn roboczych, przedsiębiorcy budowlani oraz dystrybutorzy wiodących marek i sprzętu budowlanego w Polsce. Mogą oni w praktyce porównać maszyny i sprzęt wielu marek dostępnych na jednej powierzchni wystawienniczej.

 

 

Fajna impreza

 

 

DSC 0100
Byłem już kilka razy na tej imprezie, to naprawdę rewelacja! Imponuje jej rozmiar i dostępność sprzętu. Przyjechaliśmy tu na testy z Wrocławia, to ponad 300 km. Oglądamy maszyny – powiedział portalowi eRobocze.pl Marcin Wądołkowski.

 


Pierwszy raz na eRobocze SHOW był Łukasz Kiedrowski z Kościerzyny, który przejechał ponad 230 km w jedna stronę by poszukać koparki do firmy. – Podoba nam się formuła tego wydarzenia, to, że można testować maszyny – powiedział.

 


W firmie wyburzeniowej w Kaniach koło Pruszkowa pracuje Pan Sławomir Rybiński. – Ta impreza jest lepsza niż inne targi, ponieważ można wsiąść do maszyny i to jest ważne pod kątem wyboru sprzętu do zakupu. Dobrze, że eRobocze SHOW zostało wydłużone do dwóch dni, jak dla mnie mogły by być to nawet trzy dni – oceniał.

 


Jest tych wystawców dużo, można zaczerpnąć języka, to bardzo fajna impreza – dodał Tomasz Jakubowski, który na eRobocze SHOW przyjechał z okolic Konina.

 


Podczas imprezy prezentowane były: koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła i wiele innych.

 


Specjalne pokazy maszyn w ramach eRobocze SHOW Arena przygotowały firmy: Yanmar Construction, Liugong Dressta Machinery, Mecalac Polska.

 

 

 

Orły eRobocze SHOW

 

 

IMG 20220603 153929 2

 

 


Centralne Targi Maszyn i Urządzeń eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim miały swój jubileusz – 10 edycję wydarzenia. Z tej okazji organizator, wydawnictwo Lasmedia, wyróżnił 10 wystawców tytułem „Orły eRobocze SHOW”.

 


Przyznano go firmom, które wniosły największy wkład w rozwój targów, uczestniczyły w największej liczbie edycji i wyróżniały się dużą aktywnością w ramach wydarzenia.

 


Tytuł Orłów eRobocze SHOW otrzymali:

 

Bobcat (na ręce przedstawiciela marki, firmy Asco Equipment)

Bax Baumaschinen

Bergerat Monnoyeur

Broker Maszyny

DHB

Interhandler

Liugong Dressta Machinery

MB Crusher

PKO Leasing

Wilhelm Schӓfer

 

 

Z synem

 

 

 

Targi eRobocze SHOW to święta dla operatorów, mogą oni testować maszyny, a także wziąć udział w zawodach w ramach Polskiej Ligi Operatorów, organizowanych przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn RoboczychOperator oraz w konkursach na maszynach firm wystawienniczych.

 

 

Aż z Krzeszowic pod Krakowem (360 km w jedną stronę) na imprezę przyjechał operator Maciej Michalik – Wyjechaliśmy o szóstej rano. Zamierzam przetestować różne maszyny. Ale jestem operatorem koparki gąsienicowej Wacker Neuson i myślę, że pozostanę przy tej marce – podkreślał.

 


Z Lublina (350 km) przyjechał Bartłomiej Więczkowski operator spycharki i koparki gąsienicowej, a z Zielonki koło Warszawy Kamil Grabowski operator koparko-ładowarki. – Ale jestem tu raczej rekreacyjnie, wziąłem ze sobą syna, bo jest tu wiele atrakcji – zaznaczył.

 

 

PLO

 

 

DSC 0148

 

W drugi dzień imprezy wręczono nagrody w konkursach operatorów. Oto wyniki:

 


Polska Liga Operatorów – koparko-ładowarka

1. Adam Kaczor

2. Tomasz Dziewit

3. Paweł Andrzejewski

 

Polska Liga Operatorów – koparka

1. Paweł Andrzejewski

2. Tomasz Dziewit

3. Patryk Bożych

 

 

Sponsorami Polskiej Ligi Operatorów były firmy JCB (Interhandler), Dekpol Steel, PKO Leasing S.A., Reper Store, Serwis-Kop, Takeuchi (Wilhelm Schäfer) oraz Lasmedia (Robocze NEWS, eRobocze.pl).

 

 

W ramach eRobocze SHOW odbyło się taż wiele konkursów na stoiskach wystawienniczych. Oto zwycięzcy:

Czas na Sunward – Marcin Grzemski,

Rototilt Master – Rafał Sitek,

Cat Challenge – Paweł Andrzejewski,

Liugong Stalowe starcie – Grzegorz Baran,

Mistrzowski chwyt – Adam Kaczor,

Turbo Żuraw Robocze NEWS – Zofia Ligocka.

 

 

 

DSC 0171

 

 

Lista firm, które wzięły udział w Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW Lubień Kujawski:
2R, ADS Technic, Agricola Hydraulika Siłowa, Agroecopower, Amago, Amman, AP-MC, Aries Power, Atlas Poland, Atut Rental, Auto Paka, BAC Podesty, Banat, Batmatic, Bax Baumaschinen, Bergerat Monnoyeur, BH Ruda, Bobcat, Broker Maszyny/Yanmar Centrum, Centrum Szkolenia Operatorów Sigma, Dekpol Steel, DHB, DT-Automatyzacja, Elkon Polska, Entrack, eRobocze.pl, EuroGate International, EWPA, HAGA, Interhandler, Jazon, Komatsu Poland, Kompania Leśna, Kubota, Leica Geosystems, Liebherr Polska, Liugong Dressta Machinery, LivEye, Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Magna Tyres, Manitou Polska, MB Crusher, Mecalac Polska, Metria, Millennium Leasing, Mobilny Spawacz, Moderntech, Nex Group, OKO Group, PKO Leasing, Pramac, Preston Group, Probst, Pronar, Przemko, Renox, Reper Store, Robocze NEWS, Sany, Scapol, Seneca, Serafin, SITECH Poland, Steelwrist, Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator, Sunward Polska, Swepac Polska, Tex-Star, Toolmex Truck, Unisystems, Urząd Miasta Lubień Kujawski, Utech, Voith, Volvo Maszyny Budowlane, Wacker Neuson, Wilhelm Schӓfer oraz Yanmar Construction.

Dział: Wiadomości

 

Na stoisku firmy Renox będzie można zobaczyć i przetestować łyżki przesiewające. Na specjalnie przygotowanym placu każdy chętny operator będzie miał okazję sprawdzić, jak te narzędzia działają w praktyce. 

 

 

Pamiętajcie: aby testować maszyny należy się zarejestrować przy pomocy formularza elektronicznego przed przyjazdem na imprezę. Wszystkie istotne informacje na temat eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim 3 i 4 czerwca 2022 znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was!

Dział: Wiadomości

 

Stoisko marki Komatsu na nadchodzącym eRobocze SHOW będzie dosłownie ociekało nowoczesnymi technologiami i atrakcjami dla fanów techniki roboczej. Na ekspozycji zobaczymy ładowarkę kołową WA475-10 oraz ładowarka teleskopowa Sennebogen 355, a w ruchu na placu manewrowym zaprezentuje się koparka kołowa PW160 serii 11.

 

 

Prezentowana koparka pozwoli w praktyce poznać działanie systemu 4 kamer pokazujących obraz "z lotu ptaka", oświetlenia LED z doświetlaniem kamer, zestawu bluetooth, centralnego smarowania, podwozia z podporami i pługiem, maksymalnej opcji hydrauliki czyli podwójnej dwukierunkowej linii hydraulicznej, która bez problemu obsługuje każdy możliwy osprzęt – między innymi zamontowaną na maszynie głowicę uchylno-obrotową ROTOTILT R5 wraz z chwytakiem RG800.

 

 

Dla operatorów przewidziano specjalny konkurs, organizowany przez firmę Bax Baumachinen oraz Komatsu Polska, doskonale wszystkim znany Mistrzowski Chwyt, a dla najmłodszych uczestników imprezy czekają atrakcyjne niespodzianki...

 

 

Operatorzy, którzy chcą spróbować swoich sił w konkursie, powinni przed przyjazdem zarejestrować się przy pomocy formularza online. Wszystkie istotne informacje dotyczące imprezy znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was 3 i 4 czerwca 2022 w Lubieniu Kujawskim!

 

Dział: Wiadomości

 

Już 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim na gości Centralnego eRobocze SHOW czeka mnóstwo atrakcji! Przez cały dzień będą trwały dynamiczne pokazy maszyn, prelekcje, konkursy i zabawy dla najmłodszych! Zobaczymy najnowsze koparki, ładowarki, maszyny przeładunkowe, koparko ładowarki, i wiele, wiele innych! Co jednak najważniejsze, operatorzy będą mieli niepowtarzalną możliwość przetestowania prezentowanych maszyn na wydzielonych powierzchniach roboczych.

 

 

Atrakcją specjalną będą wyjątkowe pokazy na eRobocze ARENA, przygotowane przez firmy Mecalac, Liugong oraz Yanmar. Podobnie jak na poprzedniej edycji, oglądając emocjonujące widowisko będziemy mieli okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat najnowszych modeli maszyn. Pokazy eRobocze ARENA odbędą się zarówno 3 jak 4 czerwca.

 

 

Tradycyjnie odbędą się także zawody z cyklu Polska Liga Operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR. Konkurencje są przewidziane na drugi dzień imprezy, 4 czerwca w sobotę. Sponsorami Polskiej Ligi Operatorów są firmy JCB (Interhandler), PKO Leasing S.A., Reper Store, Serwis-Kop, Takeuchi (Wilhelm Shafer) oraz Lasmedia (Robocze NEWS, eRobocze.pl).

 

 

Nie zabraknie także konkursów maszynowych, zorganizowanych przez wystawców (również 4 czerwca): Cat Challenge (plac testowy Bergerat Monnoyeur), Liugong Stalowe starcie (plac testowy Liugong Dressta Machinery), Czas na Sunward (plac testowy Sunward) oraz Rototilt Master (plac testowy Utech).

 

 

eRobocze SHOW to impreza przeznaczona głównie dla osób związanych z branżą, ale nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny. Poza obejrzeniem największej liczby maszyn zgromadzonych naraz w jednym miejscu, będzie można wziąć udział w konkursach na stoiskach, napić się i zjeść coś dobrego w strefie gastronomicznej, a także skorzystać ze strefy zabaw dla najmłodszych, pod opieką animatora.

 

 

Pamiętajcie: operatorzy chcący testować maszyny powinni się przed przyjazdem zarejestrować przy pomocy formularza online. Wszystkie istotne informacje dotyczące imprezy znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim!

Dział: Wiadomości

 

Od pierwszego eRobocze SHOW, który odbył się w 2016 roku we Włocławku minęło sporo czasu. Wiele się również zmieniło - obecnie impreza jest największym wydarzeniem branżowym w kraju, z dynamicznymi pokazami, możliwością testów i licznymi konkursami dla gości. Wcześniej odbywały się w wielu miejscach w Polsce: w Dąbrowie Górniczej, Przasnyszu, Sosnowcu (dwa razy), Turku, Grodzisku Mazowieckim, Krzywej i Lubieniu Kujawskim.

 

Tak się składa, że nadchodzące Centralne Targi Maszyn i Urządzeń eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim to okrągła, 10 edycja wydarzenia. Z okazji jubileuszu organizator, wydawnictwo Lasmedia, wyróżnił 10 wystawców tytułem 'Orły eRobocze SHOW'. Wymienione firmy wniosły największy wkład w rozwój targów, uczestniczyły w największej liczbie edycji i wyróżniały się dużą aktywnością w ramach wydarzenia.

 

Tytuł Orłów eRobocze SHOW otrzymują:

Bobcat (przedstawiciel: Asco Equipment)

Bax Baumaschinen

Bergerat Monnoyeur

Broker Maszyny

DHB

Interhandler

Liugong Dressta Machinery

MB Crusher

PKO Leasing

Wilhelm Schӓfer

 

Wręczenie statuetek wyróżnionym partnerom odbędzie się w trakcie najbliższej edycji eRobocze SHOW, pierwszego dnia targów, w piątek 3.06.2022 r., o godzinie 15.30 na scenie głównej.

Po zakończeniu uroczystości organizator zaprasza wszystkich uczestników na tort.

Dział: Wiadomości

 

Na eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim zjawi się Volvo Maszyny Budowlane Polska - co więcej, znamy już skład maszynowy stoiska i przygotowane atrakcje! Na placu testowym zobaczymy - i przetestujemy! - koparkę kołową EWR150 z aplikacją Dig Assist oraz ładowarkę kołową L120H z aplikacją Load Assist. Oprogramowanie maszyn w połączeniu z precyzyjnymi czujnikami pozwala wyeliminować element "intuicji" operatora podczas robót związanych z załadunkiem urobku czy wykonywania wymagających projektów. Każda łyżka jest ważona, a ruchy ramienia koparki mogą być wspomagane systemami sterowania 2D lub 3D.

 

 

Ale to nie wszystko! Operatorzy będą mogli się zmierzyć w konkursie na minikoparce EC35D z głowicą uchylnoobrotową Steelwrist. Na placu Volvo zobaczymy także najnowsze modele i posłuchamy, co ciekawego przedstawiciele marki maja na ich temat do powiedzenia. W tym samym miejscu znajdziemy także Strefę Klubu Operatorów oraz Szkołę Mistrzów Volvo.

 

 

Operatorzy chętni do wzięcia udziału w konkursie oraz do testowania maszyn powinni się przed przyjazdem zapisać przy pomocy formularza online. Konkurencja odbędzie się w sobotę 4 czerwca w godzinach 10 - 12 oraz 14 - 16. Wszystkie istotne informacje na temat eRobocze SHOW  w Lubieniu Kujawskim znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was!

Dział: Wiadomości

 

Firma Utech to jeden z najczęściej pojawiających się wystawców eRobocze SHOW. Nie zabraknie go również 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim. Tym razem operatorzy mający ochotę na odrobinę adrenaliny, poza podziwianiem urządzeń oferowanych przez Utech Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp. k., będą mogli wziąć udział w specjalnym konkurcie o nazwie Rototilt Masters. Do wygrania puchar, sława i atrakcyjne nagrody od organizatora!

 

 

Konkurencja odbędzie się drugiego dnia imprezy, czyli w sobotę 4 czerwca, na eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim. Chętni do wzięcia udziału operatorzy powinni się przed przyjazdem zarejestrować przy pomocy formularza online.

 

 

Poza konkursem, Utech zaprezentuje na swoim stoisku urządzenia marek Rototilt, Paus, FAE, Woodcracker czy Michaelis. Pamiętajcie: 3 i 4 czerwca, Lubień Kujawski. Wszystkie istotne informacje znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was!

Dział: Wiadomości

 

Pokazy firmy DT Automatyzacja zawsze przyciągały tłumy podczas wcześniejszych edycji eRobocze SHOW. Nie jest zaskoczeniem, że specjaliści od wielozadaniowej pracy zjawią się na imprezie również 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim! 

 

 

Na miejscu będzie można zobaczyć na czym polega praca z wieloma narzędziami i szybkie wykonywanie złożonych zadań przy pomocy jednej koparki, a także przetestować możliwości rozwiązań oferowanych przez firmę. Na stoisku pojawią się urządzenia takich marek jak MTS czy OilQuick, a o 12:35 zarówno w piątek jak w sobotę odbędą się dynamiczne pokazy z omówieniem.

 

 

Pamiętajcie, by testować sprzęty na eRobocze SHOW chętni operatorzy powinni się przed przyjazdem zapisać korzystając z formularza online. Wszystkie istotne informacje na temat wydarzenia znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was!

Dział: Wiadomości

 

Plac budowy to nie tylko kopanie i wznoszenie konstrukcji - równie istotne jest sprawne przetwarzanie urobku na miejscu. Specjaliści w tej dziedzinie, oferujący szeroką paletę łyżek kruszących, zjawią się na  eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim już 3 i 4 czerwca!

 

 

Aby obejrzeć najnowsze modele i zapoznać się z ich właściwościami na wystawie oraz podczas dynamicznych pokazów wystarczy odwiedzić eRobocze SHOW. Wszystkie istotne informacje na temat imprezy znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was!

Dział: Wiadomości

 

Systemy sterowania dla maszyn roboczych to w obecnych czasach wręcz obowiązkowe wyposażenie każdego placu budowy. Nie tylko czynią pracę operatora łatwiejszą, ale zapewniają większą precyzję i redukują koszty oraz czas wykonania projektów. Aby dowiedzieć się więcej na temat aktualnych możliwości stwarzanych przez rozmaite marki, wystarczy przyjechać na eRobocze SHOW do Lubienia Kujawskiego, już 3 i 4 czerwca, i zobaczyć wszystko na własne oczy!

 

 

Na placach wystawowych oraz testowych znajdziecie takie wiodące marki jak Leica, Topcon, Unisystems, Trimble czy iDig!

 

 

Pamiętajcie - 3 i 4 czerwca, Lubień Kujawski. Wszsystkie najważniejsze informacje znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was!

Dział: Wiadomości

 

Wśród parudziesięciu różnych marek ciężkiego sprzętu dla sektora budowlanego i pokrewnych nie mogłoby zabraknąć takiego giganta jak Atlas! Dlatego przedstawiciele Atlas Poland również zjawią się na imprezie z najnowszymi modelami, które będzie można przetestować!

 

 

Pamiętajcie: 3 i 4 czerwca, Lubień Kujawski, eRobocze SHOW! Operatorzy, którzy chcą testować maszyny powinni się przed przyjazdem zarejestrować przy pomocy formularza online. Wszystkie istotne informacje znajdziecie w notce głównej.

Dział: Wiadomości

 

Firma Amago, dystrybutor marki Hyundai, również zjawi się na eRobocze SHOW już 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim! Maszyny będzie można przetestować i obejrzeć na wystawie, a przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. 

 

 

Pamiętajcie: eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim - już 3 i 4 czerwca! Operatorzy, którzy chcą testować maszyny powinni się przed przyjazdem zapisać przy pomocy formularza online. Wszystkie istotne informacje o imprezie znajdziecie w notce głównej.

Dział: Wiadomości

 

Na eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim nie mogłoby zabraknąć marki Kubota, którą zaprezentuje dealer - firma Polsad Jacek Korczak. Na stoisku będzie można przetestować najnowsze maszyny, a także zobaczyć pokaz z omówieniem przez specjalistów.

 

 

Pamiętajcie! Operatorzy, którzy chcą testować maszyny powinni się przed przyjazdem na imprezę zarejestrować przy pomocy formularza online. Wszystkie istotne informacje na temat zbliżającego się eRobocze SHOW znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was!

Dział: Wiadomości

 

Na zbliżającym się wielkimi krokami eRobocze SHOW  w Lubieniu Kujawskim zaprezentuje się marka SANY. Najnowsze modele będzie można zobaczyć na dużym placu testowym, a także, oczywiście, samodzielnie przetestować.

 

 

Pamiętajcie! Aby testować maszyny, operatorzy posiadający odpowiednie uprawnienia powinni się przed przyjazdem zarejestrować przy pomocy fomularza elektronicznego, a na miejscu, przy wejściu pobrać opaskę uprawniającą do wstępu na place testowe. Wszelkie istotne informacje na temat eRobocze SHOW znajdziecie w notce głównej. Widzimy się już 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim!

Dział: Wiadomości

 

Zeszłego roku na placu testowym firmy Broker Serwis - dystrybutora marki Yanmar - odbył się naprawdę wyjątkowy pokaz. Goście eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim mogli podziwiać pokaz japońskiego tańca oraz walkę samurajów! Wszystko oczywiście w towarzystwie koparek Yanmar.

 

 

Czy tym razem marka japońskich maszyn roboczych zaskoczy nas po raz kolejny? Tego na razie nie wiadomo, ale jedno jest pewne: przedstwiciele Broker Serwis pojawią się na eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim 3 i 4 czerwca z dużym placem testowym, na którym będzie można przetestować najnowsze modele!

 

 

Zapraszamy na najbliższe eRobocze SHOW - wszystkie istotne informacje na temat imprezy znajdziecie w notce głównej. Pamiętajcie, że aby testować maszyny należy wcześniej zapisać się przy pomocy formularza online.

Dział: Wiadomości

 

Znamy już listę wstawców, którzy pojawią się na najbliższym eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim. Już 3 i 4 czerwca 2022 roku będzie można zobaczyć dynamiczne pokazy oraz przetestować wiele maszyn od:

 

 

2R, ADS Technic, Agricola Hydraulika Siłowa, Agroecopower, Amago, Amman, AP-MC, Aries Power, Atlas Poland, Atut Rental, Auto Paka, BAC Podesty, Banat, Batmatic, Bax Baumaschinen, Bergerat Monnoyeur, BH Ruda, Bobcat, Broker Maszyny/Yanmar Centrum, Centrum Szkolenia Operatorów Sigma, Dekpol Steel, DHB, DT-Automatyzacja, Elkon Polska, Entrack, eRobocze.pl, EuroGate International, EWPA, EWPA, HAGA, Interhandler, Jazon, Komatsu Poland, Kompania Leśna, Kubota, Leica Geosystems, Liebherr Polska, Liugong Dressta Machinery, LivEye, Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Magna Tyres, Manitou Polska, Markop, MB Crusher, Mecalac Polska, Metria, Millennium Leasing, Mobilny Spawacz, New Tech Vibration, Nex Group, OKO Group, PKO Leasing, Pramac, Preston Group, Probst, Pronar, Przemko, Renox, Reper Store, Robocze NEWS, Sany, Scapol, Seneca, Serafin, SITECH Poland, Steelwrist, Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator, Sunward Polska, Swepac Polska, Tex-Star, Toolmex Truck, Unisystems, Urząd Miasta Lubień Kujawski, Utech, Voith, Volvo Maszyny Budowlane, Wacker Neuson, Wilhelm Schӓfer oraz Yanmar Construction.

 

 

Czekamy na was już 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim. Wszystkie istotne informacje można znaleźć w notce głównej. Pamiętajcie, by testować maszyny należy przed przyjazdem zarejestrować się przy pomocy formularze online.

Dział: Wiadomości

 


Trzonem eRobocze SHOW od zawsze była możliwość testowania maszyn oraz wziecia udziału w konkursach. 3-4 czerwca w Lubieniu Kujawskim tradycji stanie się zadość i każdy chętny operator będzie mógł przetestować wybrane modele (a będzie ich naprawdę dużo!) oraz sprawdzić swoje umiejętności w rozmaitych konkursach. Wszystko to ma służyć nie tylko rywalizacji, ale również promowaniu bezpieczeństwa pracy oraz integracji środowiska operatorskiego.

 

 

Na placach testowych wystawcy przygotowali na najbliższą edycję aż 100 maszyn - zapowiedzi kolejnych marek pojawiają się regularnie na facebooku, więc warto śledzić wydarzenie eRobocze SHOW. Do zobaczenia i przetestowania jest naprawdę dużo - w zaplanowaniu pobytu może pomóc program imprezy w wersji cyfrowej

 

 

Garść istotnych informacji dla operatorów chcących testować maszyny:

 

 

W testach i konkursach mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie z odpowiednimi uprawnieniami, nie będące pod wpływem alkoholu, środków odurzających ani leków wpływających na koncentrację oraz psychikę. Osoba testująca maszyny jest zobowiązana do obsługi maszyny zgodnie z zasadami BHP i regulaminem.

 

 

Aby wziąć udział w testach i/lub konkursach należy się zapisać na udział w eRobocze SHOW przy pomocy formularza onnline. Wypełnienie formularza i deklaracja uczestnictwa w testach oznacza akceptację regulaminu. W dniu imprezy, osoby, które się zapisały, powinny pobrać od organizatorów specjalną opaskę uprawniającą do wstępu na pola testowe. Tylko opaska zawieszona na nadgarstku uprawnia do wejścia oraz do udziału w konkursach. Testy maszyn są otwarte dla wszystkich operatorów posiadających uprawniające opaski, natomiast do konkursów trzeba się dodatkowo zapisać na miejscu u sędziego (w miarę dostępnych miejsc).

 

 

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursach: 

 

 

Na eRobocze SHOW odbędą się liczne konkursy zorganizowane przez wystawców. Każdy z nich będzie trwał ok. 2,5 godziny i będzie rozgrywany na polu testowym danego wystawcy. Wszystkie konkurencje odbywają się drugiego dnia imprezy.

 

 

W konkursach mogą wziąć udział wszyscy operatorzy posiadające opaski uprawniające do wejścia na pola testowe - te same, które uprawniają do testowania maszyn. 

 Tym razem nie ma możliwości imiennego zapisania się na poszczególne konkurencje przed imprezą. Zapisy na konkursy wystawców będą prowadzone w dniu imprezy przez sędziów poszczególnych konkurencji.

 

 

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Wyłonienie wygranych i wręczenie nagród odbędzie się pod koniec drugiego dnia eRobocze SHOW. Operatorzy będą mogli wziąć udział w następujących konkursach: Cat Challenge, Liugong Stalowe starcie, Czas na Sunward, Rototilt Master, Mistrzowski Chwyt.

 

 

Polska Liga Operatorów: 

 

 

Polska Liga Operatorów to zawody od lat towarzyszące eRobocze SHOW, które są organizowane przez Stowarzyszenie Operator we współpracy z parterem technicznym - wydawnictwem Lasmedia.

 

 

Konkurencje odbędą się drugiego dnia targów, w sobotę. Zawodnicy wystartują w 2 konkurencjach: na koparkach i koparko-ładowarkach.

 


Każdy uczestnik PLO otrzyma przy rejestracji dyplom. Wygrani (pierwsze trzy miejsca w każdej konkurencji) otrzymają medale od organizatora eRobocze SHOW, nagrody od sponsorów oraz upominki od Marka Wilińskiego, burmistrza miasta Lubień Kujawski.

 


Pierwszeństwo do zapisów mają wyłącznie osoby, które już brały udział w PLO według pierwszeństwa dla laureatów, zwycięzców i członków SOMR. Informacje o możliwościach udziału: Zbigniew Migda (messenger).

 


Sponsorami najbliższej edycji Polskiej Ligi Operatorów są firmy: JCB (Interhandler), PKO Leasing S.A., Reper Store, Serwis-Kop, Takeuchi (Wilhelm Shafer), Lasmedia (Robocze NEWS, eRobocze.pl).

 

Wszelkie potrzebne informacje na temat eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim znajdziecie w notce głównej. Program imprezy można pobrać w formie elektronicznej, a przed przyjazdem należy się zarejestrować przy pomocy formularza online. Wszystkie informacje dotyczące konkursów i testów również można pobrać w formie pliku pdf

Dział: Wiadomości

 

Liebherr Polska zjawi się na eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim już 3 i 4 czerwca wraz z pakietem maszyn, które będą udostępnione do testów! Operatorzy chcący testować maszyny powinni przed przyjazdem na imprezę wypełnić formularz online. Tylko wtedy przed wejściem na eRobocze SHOW otrzymają specjalne opaski upoważniające do wstępu na pola testowe.

 

 

Liebherr zaprezentuje swoje maszyny również na wystawie przy stoisku. Wszystkie istotne informacje dotyczące eRobocze SHOW 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim możecie znaleźć w notce głównej. Program imprezy w formie elektronicznej można pobrać tutaj.

Dział: Wiadomości

 

EWPA Sp z o. o., czyli dystrybutor maszyn marki CASE, również zjawi się na eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim... I przywiezie naprawdę sporo maszyn! Marka będzie się prezentować na dużym stoisku z wystawą maszyn oraz na placu testowym, gdzie operatorzy będą mogli zasiąść w kabinach i własnoręcznie sprawdzić najnowsze modele CASE.

 

 

Pamiętajcie, by brać udział w testach należy się wcześniej zapisać, korzystając z formularza online. Tylko wtedy przy wejściu na teren imprezy otrzymacie opaski uprawniające do wejścia na place testowe. 

 

 

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące imprezy znajdziecie w notce głównej. Program imprezy można pobrać w formie elektronicznej tutaj.

Dział: Wiadomości

 

Na wielkim eRobocze SHOW  w Lubieniu Kujawskim, już 3 i 4 czerwca tego roku zjawi się marka Wacker Neuson wraz z maszynami, które będą udostępnione operatorom do testów! Pamiętajcie: aby własnoręcznie przetestować działanie wystawionych modeli, przed przyjazdem należy się zapisać korzystając z formularza online.

 

 

W trakcie trwania imprezy będziemy oczywiście mogli oglądać maszyny Wacker Neuson podczas pokazów - każdego dnia o 12:15 - i wysłuchać przedstawicieli marki, którzy opowiedzą nam nieco więcej na ich temat.

 

 

Wszystkie potrzebne informacje na temat imprezy znajdziecie w notce głównej, a program można pobrać w formie elektronicznej. Zapraszamy, już 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim!

Dział: Wiadomości
Strona 1 z 2
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL