Zdalne zarządzanie flotą JCB

JCB ułatwia życie użytkownikom swoich maszyn dzięki nowej technologii JCB LiveLink. Każdy właściciel lub zarządca floty będzie mógł zdalnie obserwować położenie poszczególnych pojazdów, a także upewnić się, że są one odpowiednio utrzymane i prawidłowo pracują. 

 

Aplikacja pozwoli na lepsze rozplanowanie pracy i przeglądów serwisowych. Osoba upoważniona otrzymuje natychmiastową informację kiedy potrzebny jest przegląd lub gdy w maszynie wystąpi mechaniczna czy elektryczna usterka. To oznacza, że czas reakcji na problem i jego rozwiązanie jest o wiele szybsze. 

 

Program zapisuje dane dotyczące maszyn. Jest to ważne na przykład w sytuacji, w której chcemy maszynę odsprzedać - można wtedy przedstawić jasną historię pracy i przeglądów kupującemu. 

 

Jako trzy główne zalety JCB LiveLink, producent wymienia bezpieczeństwo wynikające ze znajomości położenia maszyn, możliwość monitorowania i zarządzania flotą (a więc sprawniejszą pracę), oraz szybkie informacje dotyczące stanu technicznego poszczególnych jednostek. Wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL