Głowica tnąca WOODCRACKER C

Głowica tnąca WOODCRACKER C austriackiej firmy Westtech Maschinenbau jest idealna do zamontowania na powszechnie stosowanych pojazdach transportowych (np. koparkach, dźwigach leśnych). Znajdziemy ją w ofercie UTECH.

 Zastosowanie głowicy tnącej:

-konwencjonalna wycinka drzew i krzewów,

-wycinka szybko rosnących plantacji,

-w terenie, na zboczach, na mokradłach,

-prace pielęgnacyjne wzdłuż dróg i tras komunikacyjnych,

-wycinka dużych powierzchni lasu,

-uprawa i pielęgnowanie krajobrazu.

Element tnący został skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić wytrzymałość, odporność na zużycie oraz łatwą wymianę noży. Sterowanie multigrip i autospeed zwiększa wydajność wycinki, zmniejszając jednocześnie zużycie paliwa, a dodatkowa funkcja zbierania umożliwia odkładanie ściętego materiału powiązanego w wiązki. W przeciwieństwie do tradycyjnej ścinki odbiór ścinanego materiału w pozycji stojącej umożliwia usuwanie drzew stwarzających problemy, nie niszcząc terenu wokół.

Model Woodcracker C150 opracowany został specjalnie do łatwej wycinki cienkiego drewna do 15 cm średnicy. pielęgnację nawet najmniejszych lasów i szybko rosnących plantacji ułatwiają różne warianty montażowe, niewielki ciężar własny i funkcja zbieraka.

Zobacz, jak działa Głowica tnąca WOODCRACKER C>>

utech woodcracker c1

 

(fot. UTECH)

 

Najbliższe wydarzenie

  • Szałowe eRobocze SHOW   Zawody operatorów, dynamiczne pokazy i testowanie maszyn towarzyszyły 9. edycji eRobocze SHOW, która odbyła się 11 września w Lubieniu Kujawskim     Na imprezie pojawili się wystawcy prezentujący najróżniejszy sprzęt i technologie z branży maszyn budowlanych. No i oczywiście atrakcją były dynamiczne pokazy maszyn roboczych podczas pracy oraz możliwość…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL