Zagęszczarka maksymalna

MIKASA to obecnie najpopularniejsza marka zagęszczarek w Azji, a także druga pod tym względem w Ameryce. Choć produkty spod znaku azjatyckiego producenta są dystrybuowane na całym świecie - w tym w Polsce przez firmę ARIES POWER EQUIPMENT SP. Z O.O., części zagęszczarek i ubijaków są produkowane w Japonii.

 

Największy model zagęszczarki rewersyjnej to w ofercie MIKASA MVH-508DSZ-PAS. Jest to maszyna wyposażona w czujnik zagęszczenia Compass, który na bieżąco informuje operatora o stopniu zagęszczenia gruntu. Praca staje się dzięki temu bardziej efektywna, ponieważ wymagane zagęszczenie uzyskujemy w znacznie krótszym czasie. Zgodnie z danymi producenta, czas pracy jest dzięki temu skrócony o około 20 - 30%. Miernik Compass jest przy tym bardzo prosty w obsłudze: nie ma tu skomplikowanych aplikacji z zawiłymi wykresami. Na całość składa się pojedynczy panel, który o odpowiednich parametrach wibracji i stopniu zagęszczenia informuje przy pomocy szeregu kolorowych diod.

 

Urządzenie zasila sprawdzony silnik Diesla HATZ 1D81. Spora siła odśrodkowa gwarantuje dobrą manewrowość, a więc maszyna może znaleźć zastosowanie w wielu różnych pracach budowlanych: na placach, drogach, parkingach, poboczach, wałach, a także wszędzie tam, gdzie nie wjedzie tradycyjny walec. Masa urządzenia to 540 kg, może pracować na nachyleniu do 35%. Płyta wibracyjna ma 650 mm szerokości, ale możemy ją powiększyć do 800 mm.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL