Avant 635 przepracowała 20 tys. motogodzin i jeszcze wiele przed nią

Serwis maszyn SERAFIN P.U.H. odświeżył  5-letnią ładowarkę, która przepracowała już 20 tysięcy motogodzin i będzie pracować jeszcze dużej. Wielofunkcyjne ładowarki teleskopowe Avant dystrybuowane są w Polsce wyłącznie przez firmę Serafin, która oferuje profesjonalny serwis tych maszyn.

O długowieczności i niezawodności modelu miniładowarki Avant 635 nie tak dawno poinformowała firma Serafin, do której to serwisu trafił rocznik 2014 z wypracowaną liczba motogodzin równą 20 tysięcy. To oznacza, że maszyna średnio pracowała 4 tysiące motogodzin rocznie. Eksperci z firmy Serafin uważają, że maszyna jest w stanie przepracować więcej niż drugie tyle.

Ładowarki przegubowe Avant serii 600 są wykorzystywane przeważnie do wszelkich prac komunalnych. Dobrze sprawdzają się podczas odśnieżania i w pracach związanych z utrzymaniem czystości.

SERAFIN P.U.H. posiada rozbudowana się serwisową w całym kraju. Wszystkie warsztaty wyposażone są w profesjonalny, specjalistyczny sprzęt umożliwiający wykonanie każdej naprawy. Firma dysponuje także samochodami serwisowymi z niezbędnymi urządzeniami (np.: sprężarka, myjka ciśnieniowa, kompresor, zaprawiarka do końcówek przewodów hydraulicznych, spawarka) umożliwiającymi przeprowadzenie przeglądu bądź wykonanie drobnej naprawy bezpośrednio w miejscu awarii.

Serwis Serafin to serwis stacjonarny oraz mobilny i części zamienne. Więcej informacji o usłudze znajdziesz na stronie firmy:

https://www.serafin-maszyny.com/

 

(fot. SERAFIN P.U.H.)

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL