Ładowarka Avant 860i w ofercie Serafin Maszyny

Avant 860i serii 800  to największa i najmocniejsza wśród ładowarek teleskopowych. Pierwsze maszyny są już w Polsce, a dokładnie w  SERAFIN P.U.H.

Avant 860i wyróżnia się blisko dwutonowym udźwigiem, 3,5-metrową wysokością podnoszenia i prędkość jazdy do nawet 30 kilometrów na godzinę. Seria 800, podobnie jak pozostałe miniładowarki Avant, wyposażona została w napęd hydrostatyczny obsługiwany przez wysokoprężny silnik. Silnik Diesla Kohler KDI 1903 TCR z turbodoładowaniem, z systemem common rail, oferuje moc 42 kW/57 KM, jest zgodny z europejskimi normami emisji spalin EU Stage V. Przepływ oleju hydraulicznego wynosi 80 litrów na minutę.

Waga modelu to 2,5 tony. Jego wymiary to: 3,4 metra długości, 2,2 metra wysokości i 1,5 metra szerokości. W standardzie maszyna dysponuje też wysięgnikiem teleskopowym o zasięgu do 825 mm. Ładowarka jest bardzo przydatna w budownictwie, kształtowaniu krajobrazu, utrzymaniu nieruchomości, rolnictwie czy we wszelkich pracach związanych z transportem materiałów.

Maszyna dzięki wydajnej hydraulice, umożliwia z korzystania z większości z ponad 200 wymiennych narzędzi Avant, podłączanych jednym ruchem za sprawą multizłącza. Jedną z wielu możliwych zastosowań jest na przykład ładowanie i rozładowywanie nawet wysokich ciężarówek i wozów paszowych. System samopoziomujący utrzymuje ładunek w poziomie podczas podnoszenia i opuszczania wysięgnika.

Avant 860i serii 800  zdobyła złoty medal MTP na tegorocznych targach Polagra Premiery 2020. Firma Serafin zaprezentowała ładowarkę także na  targach ogrodnictwa i architektury krajobrazu GARDENIA 2020, które odbyły się w dniach 13-15 lutego w Poznaniu.

 

(fot. Serafin Maszyny)

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL