Avant dla budownictwa

 

Ładowarka Avant 800 to flagowy produkt marki, dysponujący największymi możliwościami. Ramię sięga na tyle wysoko, że można ładować ciężarówkę z jednej strony aż do drugiej krawędzi - nie trzeba jeździć z drugiej strony. Z łatwością obsłuży także ciężkie materiały dzięki udźwigowi 1,9 tony. Jednocześnie maszyna ma kompaktową budowę i może bez problemu pracować w ograniczonej przestrzeni. Model 800 można przewozić przyczepą samochodową.

 

 

Oprócz standardowej kabiny ROPS / FOPS, jako opcję można wybrać standard GT z klimatyzacją i systemem tłumienia drgań. Niski poziom hałasu w połączeniu z doskonałą widocznością i ergonomią zapewniają wygodną pracę przez cały dzień. W katalogu możliwości wyposażenia znajdziemy również radio Bluetooth oraz amortyzowany pneumatycznie fotel.

 

 

avant 800 2

Ładowarki Avant są znane z przegubowej konstrukcji, w której kierowca siedzi na przedniej części maszyny. To pozwala na utrzymanie niskiego środka ciężkości i zapewnienie bardzo dobrego widoku na osprzęt i miejsce pracy. Sztywny przegub zwiększa stabilność we wszystkich sytuacjach i zwiększa przyczepność w połączeniu z napędem na cztery koła.

 

 

 

 

 

Mimo kompaktowych wymiarów, zasięgi teleskopowego ramienia robią wrażenie. Ładunki uniesiemy maksymalnie na 3,5 metra, a udźwig przy wysięgu 0,5 metra sięga 2,2 tony. Za napędzenie maszyny odpowiada silnik Kohler KDI 1903TCR o mocy 57 koni mechanicznych, a przepływ oleju w układzie to 80 litrów na minutę. Maszyna osiąga prędkość 30 kilometrów na godzinę. Jak przystało na współczesną ładowarkę, model 800 może pracować z szeregiem rozmaitych narzędzi przydatnych zarówno na placu budowy, jak w gospodarstwie rolnym czy przy pracy w pielęgnacji terenów zielonych. Do różnych materiałów w ofercie znajdziemy szereg łyżek o szerokiej rozpiętości wymiarów i zastosowań. W razie potrzeby Avant oferuje także gamę chwytaków, łyżki wyrównujące, żurawie (w tym również teleskopowe), widły do palet, spychacze, szczotki obrotowe i dmuchawy, platformy do pracy na wysokości, a nawet koparki, młoty hydrauliczne, koparki łańcuchowe, betoniarki, zagęszczarki i wiele, wiele innych.

 

 

Ładowarki Avant oraz osprzęty są dostępne u dystrybutora, w firmie Serafin Maszyny.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL