Wyburzanie na wysokości

 

Doosan Infracore Europe dodało trzeci model koparki do linii przeznaczonej do wyburzania o dalekim zasięgu. DX3880DM-7 posiada przechylaną do 30 stopni kabinę, co bardzo pomaga operatorowi podczas pracy. Piner wysięgnika może się znaleźć na maksymalnej wysokości 23 metrów.

 

Podwozie jest rozsuwane, osiąga do 4,37 metra szerokości by zapewnić stabilność podczas najtrudniejszych prac. Po całkowitym złożeniu, podwozie ma szerokość 2,97 metra. Mechanizm jest oparty na wewnętrznym cylindrze o stałym smarowaniu.

 

Modułowa konstrukcja ramienia pozwala na łatwe zmiany konfiguracji i wymiany pomiędzy osprzętem wyburzeniowym i do prac ziemnych. Łyżki do wykopów mogą być zamontowane w dwie strony, co łącznie pozwala na uzyskanie trzech różnych konfiguracji w jednej maszynie.

Najbliższe wydarzenie

  • Szałowe eRobocze SHOW   Zawody operatorów, dynamiczne pokazy i testowanie maszyn towarzyszyły 9. edycji eRobocze SHOW, która odbyła się 11 września w Lubieniu Kujawskim     Na imprezie pojawili się wystawcy prezentujący najróżniejszy sprzęt i technologie z branży maszyn budowlanych. No i oczywiście atrakcją były dynamiczne pokazy maszyn roboczych podczas pracy oraz możliwość…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL