Współpraca Steelwrist i Demarec

 

W pełni automatyczne systemy szybkozłączy rewolucjonizują świat koparek. Operatorzy cenią bezpieczeństwo i łatwość wymiany hydraulicznego osprzętu w ciągu zaledwie kilku sekund, a przedsiębiorcy doceniają korzyści płynące z pracy wykonanej szybciej i dokładniej. Dlatego producent tiltrotatorów i szybkozłączy Steelwrist podjął współpracę z producentem osprzętów hydraulicznych dla branży rozbiórkowej i recyklingowej, Demarec.

 

Współpraca skupia się na w pełni automatycznych adapterach narzędzi roboczych Steelwrist SQ i ich kompatybilności z produktami Demarec. Modele szybkozłączy SQ60, SQ65, SQ70, SQ70/55 oraz SQ80, a także nowy SQ90 są zgodne z uniwersalnym standardem branżowym Open-S.

 

W Demarec znamy zalety w pełni automatycznych sprzęgów w połączeniu z naszym sprzętem do wyburzania i recyklingu, jak nikt inny. W ostatnich latach podaż i popyt na rynku automatycznych systemów szybkozłączy uległy znacznej zmianie. Obecnie na rynku działa coraz więcej dostawców takich systemów, aby sprostać stale rosnącemu zapotrzebowaniu na w pełni automatyczne systemy szybkozłączy. Jako specjaliści od w pełni hydraulicznych złączy, rozpoczęliśmy tę współpracę również ze Steelwrist”, mówił Marcel Vening, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu i Sprzedaży w Demarec.

 

Właściciele i operatorzy naprawdę zaczynają przyzwyczajać się do technologii w pełni automatycznych szybkozłączy, a w branży wyburzeniowej w wielu krajach staje się ona koniecznością. Dzięki technologii Steelwrist SQ i Qplus możemy wspierać organizację Demarec bezpośrednio z fabryki. Demarec, skupiający się na produktach wysokiej jakości i wsparciu technicznym, jest dobrym przykładem producenta narzędzi roboczych, z którym bardzo chętnie współpracujemy”, mówił Stefan Stockhaus, dyrektor generalny Steelwrist AB.

 

Materiał promocyjny

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL