Metody na ręczne odśnieżanie

Chociaż w tym roku zima przebiega łagodnie to warto mieć pod ręką kilka chociażby najprostszych narzędzi do odśnieżania. Nie warto dać się zaskoczyć śniegom. Propozycje od Fiskars.

Firma Fiskars znana jest z solidności. W ofercie posiada kilka podręcznych narzędzi do odśnieżania: odgarniacz aluminiowy zdecydowanie na szybkie odśnieżanie, pług śnieżny składany na większe śniegi oraz skuwacz do lodu.

Odgarniacz aluminiowy posiada profil głowicy wykonany z aluminium najwyższej jakości. Śnieg do niego nie przylega, a to gwarantuje łatwiejszą i sprawniejszą pracę. Narzędzie posiada trzonek pokryty PCV. Jest lekki i dobrze dopasowuje się do dłoni, nie wyślizguje się z niej, co ułatwia odśnieżanie.

Na większe śniegi zdecydowanie lepiej sprawdza się pług śnieżny składany. Szerokość narzędzia wynosi 749 mm, co zapewnia sprawne odśnieżanie większych powierzchni. Kompaktowość pługu to niewątpliwie duża zaleta tego narzędzia. Umożliwia to łatwy transport w małym bagażniku, a także wygodne przechowywanie w niewielkim pomieszczeniu.

Trzecim, godnym uwagi narzędziem do codziennej walki z zimowymi warunkami jest skuwacz do lodu. To proste narzędzie składa się jedynie ze stalowej głowicy i drewnianego trzonka, ale jego skuteczność jest świetna. Warto wyposażyć się w taki skuwacz do lodu, gdyż wówczas minimalizujemy szkody i znacznie poprawiamy bezpieczeństwo i komfort użytkowania przydomowych powierzchni.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL