Nagrzewnice wodne, czyli ciepło w kabinie operatora

Zima to czas, kiedy szukamy sposobów na dogrzanie. Szczególnie podczas pracy w terenie operatorzy maszyn budowlanych powinni mieć komfort, aby ich praca była efektywna i wydajna. Dobrym rozwiązaniem na niskie temperatury są nagrzewnice wodne. Prezentujemy kilka wybranych modeli.

TENERE PERFORMA 3D-4D to kompaktowe i mocne nagrzewnice wodne. Posiadają 2 lub 3 prędkości obrotowe wentylatora, zasilanie wentylatora: 12V lub 24V. Posiadają króćce przyłączeniowe o średnicy 14/16 mm, różne fronty: wersja 3D: 3 króćce powietrza (średnica od 40 do 70 mm), wersja 4D: 4 króćce powietrza (średnica od30 do 50 mm). Nagrzewnica opcjonalnie wyposażona w dodatki do wlotu powietrza: kratka lub króciec powietrza (średnica od 40 do 70 mm).

TENERE PERFORMA 3D i 4D nadaje się do maszyn budowlanych, wózków widłowych, pojazdów dostawczych, a także do statków czy łodzi.

TENERE B posiada 2 prędkości obrotowe wentylatora, zasilanie wentylatora wynosi 12V lub 24V. Nagrzewnica wodna wyposażona w króćce przyłączeniowe o średnicy14/16 mm. Istnieje możliwość zamontowania króćców wody po prawej i lewej stronie. Urządzenie wyposażone w obudowę ABS odporną na ciepło, opcjonalnie: 3-prędkości obrotowe wentylatora.

TENERE B można montować w maszynach budowlanych, wózkach widłowych, pojazdach dostawczych, a także w statkach czy łodziach.

HOGGAR C i D. Jeden i drugi model posiada 3 prędkości obrotowe wentylatora. Zasilanie wentylatora wynosi 12V lub 24V,  posiada króćce przyłączeniowe o średnicy 16 mm. Nagrzewnica została wyposażona w metalową obudowę z miejscami na mocowanie,  obudowa ABS jest odporna na ciepło, różne fronty: wersja C: kratka, wersja D: 3 króćce o średnicy 54 mm.

HOGGAR C-D pasuje do maszyn budowlanych, wózków widłowych, pojazdów dostawczych.

BALI C-D-G od firmy Siroco to mała nagrzewnica wodna, która posiada 2 prędkości obrotowe wentylatora, zasilanie wentylatora wynosi 12V lub 24V, króćce przyłączeniowe o średnicy 14 i 16 mm. Posiada  obudowę ABS odporna na ciepło. Do wyboru różne fronty:  wersja C: metalowa kratka, wersja D: 2 króćce  średnicy 45 mm, wersja G: 2 regulowane dyfuzory powietrza.

BALI C-D-G pasuje do maszyn budowlanych, wózków widłowych oraz statków i łodzi.

A Wy czego używacie w kabinach, aby nie zmarznąć?

nagrzewnice wodne2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zdjęciu kolejno: TENERE PERFORMA 3D, TENERE B, HOGGAR C, BALI C.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL