Bezpieczeństwo przy rozładunku pojazdów ciężarowych

Jak bezpiecznie pracować przy rozładunku pojazdów ciężarowych. Dobrym i korzystnym rozwiązaniem jest system Alsipercha.

System ten chroni przed upadkiem z wysokości. Zabezpiecza pracowników wykonujących czynności przy rozładunku samochodów ciężarowych, których rozładunek, podczas poruszania się po naczepie i ładunkach, wymusza pracę na wysokości.

System zapewnia bezpieczne prowadzenie prac rozładunkowych z pojazdów ciężarowych. Do  montażu urządzenia wystarczy niewielka przestrzeń.

Należy pamiętać, że system Alsipercha jest uzupełnieniem dla drabin podestowych czy rampy rozładunkowej. Wówczas najlepiej spełnia swoje zadanie.

Alsipercha jest rodzajem żurawika wkładanego w tuleję zatopioną w słupie tuż po zalaniu betonem. Do  żurawika mocuje się urządzenie samohamowne umieszczone ponad głową użytkownika.

System Alsipercha do rozładunku pojazdów jest jednym z dobrych praktyk rekomendowanych przez Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL