Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2017

Nagrody w rankingu Lider Bezpieczeństwa Technicznego zostały rozdane! Uroczysta gala wręczenia tytułów odbyła się 23 maja.

Głównym celem rankingu jest popularyzowanie działalności na rzecz bezpieczeństwa urządzeń technicznych poprzez wyróżnienie tych firm i instytucji, które wykazują szczególną dbałość o bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń, środowisko i bezpieczeństwo ludzi, w obszarze związanym z urządzeniami i systemami technicznymi – poinformował Urząd Dozoru Technicznego.

Do rankingu przystąpiło ponad 140 firm i instytucji. Tytuł Lidera Bezpieczeństwa Technicznego 2017 został przyznany w każdej z trzech kategorii:

 Kategoria I: „Przedsiębiorstwo”

 Kategoria II: „Instytucje i stowarzyszenia”

 Kategorii III: „Jednostki badawczo – rozwojowe oraz szkoły wyższe”.

Liderami Bezpieczeństwa Technicznego 2017 zostali:

w Kategorii I „Przedsiębiorstwo”: PERN S.A.

 w Kategorii II „Instytucja/stowarzyszenie”: Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy

 w Kategorii III „Jednostka badawczo-rozwojowa/szkoła wyższa”: Politechnika Warszawska.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL