eROBOCZE SHOW w Dąbrowie Górniczej

 

Panie i Panowie, zaczynamy sezon na maszyny!

 

Już niedługo - 8 kwietnia, w Dąbrowie Górniczej na Torze Motocross przy ulicy Zakawie (42-530) odbędzie się pierwsze w tym roku eROBOCZE SHOW wraz z inauguracyjnym konkursem BIG BAU MASTERS. Po raz pierwszy w historii naszych spotkań odbędzie się również konkurs Mistrzowski Chwyt na maszynach przeładunkowych.

 

Na ten rok planujemy prawdziwy ogrom atrakcji! O wystawcach i sprzęcie będziemy informować na bieżąco, ale już dziś możemy zapewnić, że będzie na co popatrzyć! Spodziewamy się takich marek jak SennebogenKubota, Takeuchi, Avant, Magni, JCB, CAT, czy DHB... Komatsu zaprezentuje swoje najnowsze modele, Dressta pokaże spycharki, zobaczymy też znaną markę Schaeff, która wraca na rynek! Co więcej, dla chętnych zorganizujemy możliwość sprawdzenia maszyn osobiście, na placu manewrowym! Informacje o zapisach na testy oraz udostępnianych markach pojawią się wkrótce, więc śledźcie erobocze na bieżąco!

 

Zapisów na pierwszą z tegorocznych edycji konkursu BIG BAU MASTERS można dokonywać u wojewódzkich koordynatorów Stowarzyszenia Operatorów Maszyn Roboczych.

 

INFORMACJE O ZAPISACH NA KONKURS BIG BAU MASTERS oraz MISTRZOWSKI CHWYT:

Zapisów można dokonywać przez formularz elektroniczny, a także pod numerem telefonu +48 503 379 990 (Karolina Cyranowska) lub mailem: operatorstowarzyszenie@gmail.com.

 

Każdy operator chcący wziąć udział w konkurencjach mieć ze sobą książeczkę operatora z uprawnieniami na konkretny rodzaj maszyn!

 

Pamiętajcie, to dopiero pierwsza z sześciu edycji, z których wszystkie wliczają się do klasyfikacji generalnej. Stawką jest tytuł Mistrza Operatorów Maszyn Roboczych roku 2017 na każdej z trzech kategorii: koparki, koparko-ładowarki oraz ładowarki. I jeszcze jedno: serdecznie zapraszamy również panie do udziału w BBM! Dobrze wiemy, że Wy również siadacie za sterami, dlaczego więc nie miałybyście stanąć w szranki z resztą operatorów?

 

Do klasyfikacji generalnej wlicza się punktacja z każdej edycji BBM, w której bierzecie udział. Zasada jest prosta - za pierwsze miejsce w danej edycji i konkurencji zawodnik otrzymuje 15 punktów. Za niższe miejsca otrzymujemy odpowiednio o jeden punkt mniej (za miejsce 2 - 14 punktów, miejsce 3 - 13 punktów, i tak dalej). Ostateczny wynik w klasyfikacji generalnej pozwoli na wyłonienie mistrza operatorów roku 2017, pod koniec sezonu...

 

Czekamy na Was w Dąbrowie Górniczej, 8 kwietnia!

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL