Warsztaty dla studentów z Bergerat Monnoyeur

Bergerat Monnoyeur dąży do jak najlepszego zapoznania ze swoimi technologiami przyszłych inżynierów. Warsztaty dla studentów to najlepsza okazja do przebicia teorii w praktykę.

Nie tak dawno firma gościła przyszłych inżynierów z Politechniki Poznańskiej w oddziale w Komornikach. Studenci mieli okazję zobaczyć, jak pracuje serwis, jakie technologie firma stosuje w maszynach, mogli także przetestować maszyny na placu testowym.

bergerat monnoyeur studenci1

bergerat monnoyeur studenci3

Bergerat Monnoyeur posiada w swojej ofercie wszystkie modele modeli maszyn Caterpillar. Bez względu na to, czy praca odbywa się w budownictwie, budownictwie ziemnym, przemyśle lub kamieniołomie, firma spełnia oczekiwania swoich klientów. Firma posiada zarówno maszyny nowe, jak  używane,  prowadzi także ich wynajem.

Więcej informacji o ofercie i działalności firmy można znaleźć na stronie:

https://www.bm-cat.com/pl-pl

 

 

(fot. Bergerat Monnoyeur)

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL