eROBOCZE SHOW – Mistrzowski Chwyt na maszynie Sennebogen

Tradycyjnie na eROBOCZE SHOW będą zmagania konkursowe. Zapraszamy do udziału podczas zbliżającej się edycji 20 czerwca na lotnisku Krzywa koło Legnicy.

Podczas eROBOCZE SHOW LEGNICA rozegra się popularny konkurs Mistrzowski Chwyt na maszynie przeładunkowej Sennebogen. Maszyny te są kluczową gamą marki. Są nieustannie ulepszane, a ich gama poszerzana o nowe modele. Maszyny przeładunkowe Sennebogen wyróżnia podnoszona kabina operatora, co zapewnia operatorowi doskonałą widoczność w obrębie 360 stopni. Projektowane do pracy z dużymi obciążeniami 24 godziny na dobę, są wytrzymałe i wydajne.

Zastosowane w tych maszynach proste rozwiązania techniczne wpływają na ich bezawaryjność. Co ważne, są one pozbawione zbędnej elektroniki, a łatwy i szybki dostęp do punktów serwisowych znacznie upłynnia pracę. Dodatkowo niski poziom zużycia paliwa oraz szybkość pracy wpływają na popularność tego rodzaju sprzętu w porównaniu z innymi maszynami przeładunkowymi dostępnymi na rynku.

Zapraszamy na eROBOCZE SHOW LEGNICA 20 czerwca w godzinach 9-17.

 

 

(fot. Sennebogen)

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL