Równiarka Case coraz popularniejsza

 

Równiarki należące do najnowszej linii marki Case to modele 13 lub 16 tonowe o napędzie 6x4 lub 6x6. W Europie widuje się tych maszyn coraz więcej. Zgodnie z informacjami producenta, rosnące zainteresowanie jest związane z mocnymi silnikami oferującymi dużą produktywność oraz technologią Hi-eSCR (oczyszczanie spalin) i napędem Ergopower.

 

Równiarki Case są coraz popularniejsze w Rumunii, Węgrzech i Bułgarii. Administracja dróg i autostrad pierwszego kraju zakupiła model 856C, podczas gdy firma zajmująca się budową dróg w mieście Tata zakupiła model 836C. Podobnie jest w krajach Europy zachodniej i południowej, gdzie wiele przedsiębiorstw korzysta z możliwości modeli linii C. Na przykład we Francji pracuje maszyna wyposażona w system prowadzenia marki Leica.

 

Nic dziwnego, że klientów nie brakuje. Maszyny te nagrodzono odznaczeniem Diesel Progress Excellence in Equipment Engineering Award (ang. Nagroda za Postęp w Technologii Silników Wysokoprężnych w Technice Maszynowej). W celu uzyskania konkurencyjnego spalania i lepszego rachunku kosztów na rzecz przedsiębiorcy wprowadzono przełomową technologię Hi-eSCR. Dzięki temu niepotrzebne stały się układy recyrkulacji spalin - silniki spełniają normy Tier 4 Final bez nich.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL