AVANT

Firma Serafin P.U.H. Andrzej Serafin działa na rynku maszyn i urządzeń dla budownictwa, ogrodnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa i przechowywania zbóż i nasion. Produkty promowane przez Serafin można spotkać w wielu polskich przedsiębiorstwach. Jej wizytówką jest fachowość i dbałość o zadowolenie Klienta. Wielu uznanych Klientów takich, jak: Grupa Żywiec SA, Chemirol, Top Farms, Kombinat Rolny Kietrz, Biograin GmbH oraz wielu innych obdarzyło ją zaufaniem.
Celem i misją firmy jest budowanie marki, która zapewnia zadowolenie i stabilizację pracowników, budzi szacunek dostawców oraz Klientów. Zaufaniem obdarzył firmę sam Adam Małysz – jej profesjonalizm jest godny mistrza. Serafin ceni sobie wysoką jakość produktów i innowacyjne rozwiązania, dlatego też oferta tej firmy obfituje w urządzenia wielu uznanych europejskich producentów.
W obecnych czasach stałych zmian ekonomicznych w Polsce i na świecie, pojawia się wiele trudności, które firma stara się pokonywać. Serafin dostosowuje się do zmieniającego się świata i na pewno wywiąże się z obowiązków stawianych przez swoich Klientów.

 

Adres i kontakt:

Serafin P.U.H. Andrzej Serafin
Przybysławice ul. Widokowa 1
32-088 Przybysławice,
gmina Zielonki
Polska
www.serafin-maszyny.com

Tel.: 12 419 45 45

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL