Szczypce do zaciskania kabli M18 Force Logic

 

Milwaukee oferuje badzo szeroką gamę produktów. Wśród ręcznych narzędzi roboczych znajdziemy na przykład szczypce do zaciskania kabli, model M18 Force Logic.

 

Narzędzie wykorzystuje siłę 60 kN do szybkiego (około 3 sekundy) zaciskania złącza na końcówkach kabli. Silnik wykonany w technologii bezszczotkowej zapewnia długie życie urządzenia. Użytkownik potrzebuje tylko jednej ręki do korzystania z M18, a zwarta konstrukcja i obrotowa głowica pozwalają na zaciskanie nawet w ograniczonej przestrzeni. Wyjątkowa budowa kleszczy powoduje, że złącze nie zsuwa się z kabla.

 

System automatycznego dostosowania siły powoduje, że przy każdym zaciśnięciu narzędzie użyje dokładnie takiej mocy, jaka jest potrzebna. Można przy jego pomocy zagniatać łącza 300 mm2 z miedzi i 150 mm2 z aluminium.

 

Narzędzie jest połączone z siecią Milwaukee ONE-KEY. Dzięki technologii FORCE LOGIC bateria jest bardzo żywotna - pozwana na wykonanie ponad 40 000 cykli ładowania przed każdym przeglądem kalibracyjnym. Szczelna budowa zapewnia ochronę przed niesprzyjającymi warunkami środowiska. W razie niskiego stanu baterii, urządzenie nie rozpoczyna zaciskania by zapobiec niepełnemu zaciskowi końcówki. Akumulator został skonstruowany w technologii REDLITHIUM-ION.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL