Lampa na każdą okazję i każdą powierzchnię

 

Nowa lampa robocza marki Milwaukee M12 LED Area Light to wygodne rozwiązanie dla osób pracujących w miejscach niedoświetlonych, gdzie jednocześnie trudno ustawić większy reflektor. Jest to urządzenie należące do linii TRUEVIEV - nie ma kabla, stojaka, jest lekka i poręczna.

 

Główne zalety M12 LED Area Light to przede wszystkim wydajne oświetlenie i bardzo wytrzymała obudowa. Magnetyczna podstawa pozwoli ulokować źródło światła na wielu powierzchniach jak na przykład elementy konstrukcyjne czy karoserie samochodów. Specjalny uchwyt zaprojektowano tak, by nie było problemów z operowaniem lampą w ciasnym otoczeniu. W razie potrzeby do dyspozycji użytkownika jest sprężynowy zaczep, przy pomocy którego przymocujemy M12 do słupków o mniejszym przekroju, szafek, i tym podobnych elementów.

 

Ważna jest również siła świecenia - w tym przypadku 1000 lumenów, lub 250 lumenów przez 15 godzin (w trybie minimalnym), na jednym ładowaniu. Technologia LED i nowoczesne wzornictwo optyczne pozwala na dostarczenie zwartego strumienia światła o przystępnej barwie i jasności. Soczewka jest odporna na upadki a szczelność IP54 chroni lampę przed kurzem i wodą.

 

Masa urządzenia to 1,3 kg. Jednostka zasilająca to oczywiście REDLITHIUM-ION.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL