Glebogryzarka do ogrodu i nie tylko

Kiedy warto skorzystać z glebogryzarki? Co potrafią te maszyny i czy nadają się wyłącznie do prac w ogrodzie?

Glebogryzarka to funkcjonale urządzenie, które świetnie sprawdza się nie tylko w ogrodzie, ale także w pracach na polu czy przy większych pracach na skalę przemysłową.

Producenci tych maszyn zadbali o wysoką jakość i wydajność oraz wielofunkcyjność. Glebogryzarki spalinowe przeznaczone do uprawy i doprawiania ziemi podnoszą komfort pracy i znacznie ją usprawniają. Są to urządzenia, które pomagają przygotować ziemię pod zasiew i sadzenie roślin i nie wymagają angażowania do tych prac innych maszyn. Niektóre z modeli mogą spełniać rolę innych maszyn, np. po zamontowaniu dodatkowych kół w miejscu noży mamy mini ciągnik. Niektóre modele wyposażone są w pług do orki i skutecznie przyspieszają prace na większych obszarach.

Producenci tych urządzeń zadbali też o liczne akcesoria takie, jak: pługi do orania i obsypywania, lemiesz spycharka do śniegu, wyorywacz do warzyw, różnego rodzaju koła: gumowe lub stalowe, a nawet transportowe, kopaczka do ziemniaków czy przyczepa specjalnie zaprojektowana do tych urządzeń.

Dzięki nowoczesnym glebogryzarkom można wykonać wiele prac za pomocą jednego tylko urządzenia. Są to maszyny łatwe w obsłudze,  ich nowoczesny design sprawia, że nawet ciężkie prace na większych obszarach sprawiają odrobinę więcej przyjemności.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL