Nowa spycharka Dressty

 

Najnowsza propozycja marki Dressta to maszyna przeznaczona do ciężkiej pracy w branżach budowlanych, w górnictwie, przy wyrobie kruszyw, a także w gospodarce leśnej i na składowiskach odpadów. Spycharkę TD-15M Series-2 charakteryzuje wysoka odporność na czynniki o charakterze destrukcyjnym, takie jak pyły, ekstremalne temperatury czy uszkodzenia mechaniczne.

 

Maszyna jest napędzana silnikiem Cummins B6.7 o pojemności 6,7 litra i mocy brutto 235 koni mechanicznych. Silnik spełnia rygorystyczne normy EU Stage V. Za chłodzenie odpowiada wentylator ssący o zmiennej prędkości, napędzany hydraulicznie. Aby wymania ciepła była idealna, maszyna wyposażona jest w perforowane osłony boczne silnika i żaluzjowe drzwi chłodnicy. Spycharka bez trudu poradzi sobie w każdych warunkach terenowych. Nawet wzniesienia o 45 stopniowym pochyleniu nie stanowią dla niej większego problemu.

 

TD 15 Video No Subtitle.00 00 10 03.Still001

Maszyna takiego kalibru nie mogłaby pracować bez odpowiedniego układu hydraulicznego. W przypadku TD-15M Series-2 jest to układ Load Sensing z pompą wielotłoczkową o zmiennej wydajności i rozdzielaczem głównym sterowanym elektro-hydraulicznie. Wydatek pompy to 147 litrów na minutę a ciśnienie zaworu bezpieczeństwa to 17 MPa. Nowy joystick układu roboczego zapewnia pełną kontrolę nad lemieszem nawet w najbardziej precyzyjnych pracach przy równoczesnym zachowaniu pełnego komfortu. Opcjonalnie maszyna może zostać wyposażona w automatyczny system sterowania lemieszem.

 

 

 

TD 15 Video No Subtitle.00 01 18 22.Still006

W zależności od wybranej konfiguracji wymiary maszyny mogą się różnić. Na przykład, rozstaw gąsienic w wersjach STD i LT to 1930 milimetrów, w wersji WT - 2030 milimetrów, a w wersji LGP - 2160 milimetrów. Długość styku gąsienic z podłożem dla standardowego podwozia wynosi 2640 mm, natomiast dla pozostałych opcji wynosi 3050 milimetrów. Dressta oferuje pełną gamę lemieszy, w zależności od aplikacji w której będzie wykorzystywana maszyna. Poczynając od sześciopołożeniowego lemiesza uniwersalnego dostępnego w wersji LGP o pojemności 4.0 m3, służącego do precyzyjnego wyrównywania terenu, kończąc na lemieszu półwklęsłym o pojemności 5.95 m3 w wersji WT, odpowiednim do transportowania dużych ilości materiałów. Podczas konfiguracji spycharki możemy również wybierać pomiędzy zrywakiem jednozębnym i trzyzębnym. TD-15M Series-2 jako jedyna w tej klasie spycharek, oferuje zrywak jednozębny, doskonały do ciężkiego zrywania.

 

 

TD 15 Video No Subtitle.00 02 01 05.Still011

Na wyposażeniu standardowym kabiny operatora znajdziemy komfortowy, amortyzowany pneumatycznie i regulowany fotel, klimatyzację, system odszraniania, przednią osłonę przeciwsłoneczną oraz radio z Bluetooth oraz USB. Ekran LCD wyświetla obraz z kamery a także ważne dla działania maszyny parametry: diagnostykę silnika, diagnostykę układu napędowego, liczbę godzin pracy, aktualne przełożenie skrzyni biegów i wiele innych. W razie wystąpienia problemów operator zostanie powiadomiony odpowiednim wskaźnikiem. Jako wyposażenie dodatkowe, poza różnymi rozmiarami i kształtami gąsienic i lemieszy można uzbroić maszynę w system recyrkulacji powietrza z filtrami MSHA, podgrzewane lusterka, dodatkowe osłony przeciwsłoneczne, dodatkowe światła LED przednie - w tym również na cylindrach podnoszenia lemiesza, a także z tyłu maszyny. Mamy do wyboru także - szereg dodatkowych osłon zabezpieczających różne elementy spycharki, czy też system szybkiego napełniania zbiornika paliwa. Jest w czym wybierać, a jak doskonale wiemy, spycharki pracują w najróżniejszych różnych warunkach i często potrzebują wielu różnych dodatkowych osprzętów.

 

 

Materiał promocyjny

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW - jedyna taka impreza w Polsce   11 września tego roku w Lubieniu Kujawskim odbędzie się kolejna, 9 już edycja eRobocze SHOW. Koparki, ładowarki, spycharki, wozidła, narzędzia robocze, sprzęt telematyczny oraz geodezyjny, materiały eksploatacyjne, a nawet narzędzia ręczne - wszystko to zgromadzone w jednym miejscu, dostępne do oglądania i testowania przez cały dzień. A na dodatek:…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL