Nowe linie ładowarek Kramer

 

Nowe modele ładowarek mają przed sobą trudne zadanie: wypracować pozycję dla mało znanej na polskim rynku marki Kramer. Będziemy mogli zobaczyć je wśród innych maszyn na naszych placach budowy, w magazynach czy nawet gospodarstwach rolnych dzięki firmie HKL. Zmiany w stosunku do poprzednich modeli są bardzo gruntowne, a obecnie oferowani przedstawiciele serii 5 i 8 należą do najbardziej uniwersalnych... Zobaczmy, co dokładnie się zmieniło i czego można się po nich spodziewać.

 

Główna zmiana sięga serca maszyn - silnika. Obecnie celuje się w ekonomię i ochronę środowiska. Obecnie wykorzystuje się motory marki Yanmar, ale już wkrótce będą to Deutz i Kohler. A to oznacza normy emisji IIIB oraz (w przypadku Kohlera) 4 letnią gwarancję. Co ciekawe, filtry cząstek stałych są instalowane w maszynach jedynie na życzenie klienta, a standardowe układy wydechowe posiadają jedynie katalizator DOC.

 

Ulepszono także hydraulikę. Teraz jest o wiele mocniejsza i gwarantuje szybką odpowiedź. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w ładowarkach serii 5 i 8 jest łyżka pływająca LST, aktywowana przy 15 km/h a wyłączana przy 13 km/h.

 

Producent stopniowo udostępnia kolejne informacje na temat ładowarek. Na razie nie wiadomo jeszcze wszystkiego, ale z czasem pojawiać się będą kolejne informacje. Warto je śledzić!

 

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL