Nowa gama podestów STAR od Haulotte

Gama podestów STAR w ofercie Haulotte bez przedłużenia ramienia (JIB) to idealne rozwiązanie do wykonywania codziennych prac na wysokości.

6 lub 8 metrów

STAR8S 99

WIELOFUNKCYJNE URZĄDZENIE PRZEZNACZONE DO RÓŻNYCH ZADAŃ

NAPRAWY LUB PRACE INSTALACYJNE (instalacje elektryczne, oświetlenie, instalacje hydrauliczne, malowanie, systemy przeciwpożarowe, itp.)

KONSERWACJA I PRACE NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW (oświetlenie, oznakowanie, naprawy, itp.)

Logistyka i dystrybucja (podnoszenie/zdejmowanie paczek, prace magazynowe, inwentaryzacja, zawieszanie dekoracji, itp.)

Aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczeństwo, STAR 6-8 to bezkompromisowa maszyna, łącząca:

OPTYMALNA ZWROTNOŚĆ

do manewrowania i szybkiej, efektywnej pracy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo operatorowi.

STAR8S 27

GWARANCJA KOMFORTU

ŁATWY W OBSŁUDZE

by pracować wydajniej i szybciej.

STAR 6-8 jest wszechstronnym urządzeniem, zaprojektowanym do pracy wewnątrz

STAR 6 może również pracować na zewnątrz budynków na twardym podłożu przy dopuszczalnej prędkości wiatru do 45 km/h, jednocześnie zachowując udźwig 230kg.

Dla większej wydajności, STAR 6 może pomieścić dwóch operatorów przy pracach wewnątrz budynków i jednego przy pracach na zewnątrz.

STAR 8 może pomieścić jednego operatora.

Przy prędkości jazdy wynoszącej  4,5 km/h, STAR porusza się szybko, zapewniając optymalną wydajność.

STAR osiąga maksymalną wysokość roboczą w ciągu zaledwie 14 sekund.

STAR jest wyposażony w baterie o przedłużonym działaniu, dzięki czemu będziecie Państwo w stanie wykonać swoje codzienne zadania, bez potrzeby martwienia się o słabej baterii.

Wskaźnik naładowania baterii umieszczony na górnym panelu sterowania pozwala na stałą kontrolę akumulatorów.

STAR8S 38

TECHNOLOGIA SILNIKA ELEKTRYCZNEGO NAPĘDZANEGO PRĄDEM ZMIENNYM: PRECYZJA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Łącząc wysoki moment obrotowy z precyzyjną i płynną regulacją, silniki prądu przemiennego zapewniają niezrównaną precyzję i komfort, aby dostać się do trudno dostępnych miejsc. W związku z tym, operator może pracować pewnie i wydajnie.

Mały zewnętrzny promień skrętu umożliwia manewrowanie w najbardziej ograniczonych przestrzeniach. Ponadto, urządzenie jest bardzo kompaktowe, może pracować nawet w najbardziej ciasnych strefach, oraz przejeżdża przez drzwi o standardowej szerokości 80cm.

Dzięki zoptymalizowanej wadze, urządzenie STAR może:

- wjeżdżać  bez problemów do windy towarowej

- praca na podłożach o obniżonej nośności;

Dla maksymalnej wygody, w trakcie transportu STAR może być podniesiony z przodu lub boku, ponieważ obudowa posiada specjalne otwory na wózek widłowy.  Dzięki temu prostemu i skutecznemu rozwiązaniu, urządzenie może być bezpiecznie podniesione bez ryzyka wywrócenia.

SYSTEM AUTOMATYCZNEGO ZABEZPIECZENIA PRZED PRZECHYŁEM

Dzięki temu, STAR może pokonywać liczne przeszkody w obiektach przemysłowych i handlowych, a także bez problemów wjeżdżać na rampy załadowcze w trakcie transportu.

PŁYNNE STEROWANIE ZA POMOCĄ ZAWORÓW PROPORCJONALNYCH. Płynne ruchy podnoszenia i jazda podestu STAR, zwiększają komfort i pewność codziennej pracy operatora.

STAR posiada nowy górny panel sterowania, aby precyzyjniej poruszać się w ciasnych i ograniczonych przestrzeniach. Dzięki joystickowi, sterowanie i manewrowanie są intuicyjne, bezpieczne i precyzyjne.

STAR 6 Indoor Finishings 39

Podczas podnoszenia i opuszczania masztu, sztywność zapewnia układ odwróconych segmentów masztu. Daje to większą stabilność i pozwala pewniej pracować.

Antypoślizgowy schodek w maszynie, umożliwiający pewne wejście na platformę

STAR -8 może być opcjonalnie wyposażony w rozkładaną platformę, która umożliwia dodatkowy zasięg o 40cm oraz dodatkową przestrzeń dla drugiej osoby.

WBUDOWANE NARZĘDZIE DIAGNOSTYCZNE HAULOTTE ACTIV'SCREEN: KONSERWACJA OD RĘKI

Bardzo łatwy w użyciu, dostarcza operatorowi i technikom kluczowych informacji, takich jak alarm przechyłu itp., rozwiązywanie problemów, a także pokazuje poziom naładowania akumulatorów i wymagane konserwacje. Operatorzy i wypożyczalnie pozostają całkowicie niezależni i mają pełną kontrolę nad urządzeniem.

Haulotte ACTIV’Screen pozwala również technikom użyć ich kodów dostępu do programowania i kalibracji urządzenia, a także diagnozowania usterek.

Możliwy jest również bezprzewodowy dostęp do urządzenia Star, dzięki zgodności z uniwersalnym urządzeniem Haulotte Diag, wyposażonym w zaawansowane funkcje diagnostyczne.

ŻADNYCH LIN, ŻADNYCH ŁAŃCUCHÓW

Odwrócone segmenty masztu nie mają żadnych lin ani łańcuchów, co oznacza mniejszą potrzebę konserwacji.

Znane ze swojej niezawodności i solidności, silniki synchroniczne nie wymagają regularnej konserwacji, ponieważ nie mają szczotek węglowych, które należy wymieniać. Ponadto, silniki te zajmują mniej miejsca, dzięki czemu wszelkie konserwacje są łatwiejsze do przeprowadzenia.

BEZPOŚREDNI DOSTĘP DO PUNKTÓW KONTROLNYCH

W urządzeniu STAR, wszystko zostało zaplanowane tak aby, zapewnić szybkie interwencje:

- Łatwo otwierane komory baterii;

- szybko otwierany właz rewizyjny umożliwiający łatwy dostęp do bloku hydraulicznego;

- Inne główne punkty kontrolne i konserwacji, takie jak czujnik nachylenia, są dostępne bezpośrednio.

Aby zapewnić optymalną ochronę przed korozją, wszystkie piny, tulejki i metalowe części w podeście Star zostały poddane specjalnej obróbce. Podobnie wodoszczelne złączki chronią przewody elektryczne przed wilgocią i korozją.

GŁÓWNE DOSTĘPNE OPCJE:

-Gniazdko elektryczne na platformie

-Światło ostrzegawcze

-Uchwyt na świetlówkę

-Taca na narzędzia.

STAR 6 Outdoor Maintenance and work HVAC 6

Wszystkie urządzenia w ofercie Haulotte Polska spełniają wymagania prawne zgodnie z Europejskimi i międzynarodowymi standardami (ANSI, CSA, AS …).

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL