Dla małych wielbicieli maszyn

 

Doskonale wiadomo, że wielu najmłodszych gości eROBOCZE SHOW znajdzie wielką przyjemność w oglądaniu pokazów maszyn i w możliwości zobaczenia ich od środka... Ale równie dobrze wiadomo, że dzieci mogą szybko się znudzić. Dlatego przygotowaliśmy specjalne miejsce dla najmłodszych, w którym będą mogli poświęcić się zabawie pod opieką profesjonalnych animatorów.

 

Podobnie jak na poprzednim eROBOCZE SHOW, na dzieci będą czekały zabawy i gry. Każdy mały fan koparek i ładowarek będzie mógł przyjść i wraz z równieśnikami spędzić miło czas. Kącik zabaw rusza o godzinie 11:00 - zapraszamy!

 

Wszystkie informacje na temat imprezy znajdziecie tutaj. Pamiętajcie: eROBOCZE SHOW, 8 kwietnia, Dąbrowa Górnicza. Czekamy!

 

DSC 0301

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL