Maszyny Schaeff


Wspominaliśmy już, że na eROBOCZE SHOW  w Dąbrowie Górniczej pojawią się maszyny marki Schaeff - zupełnie nowe modele. Teraz wiadomo już dokładnie jakie.

 

Wśród modeli minikoparek wybrane zostały TC37 oraz TC19. Oba oczywiście niewielkie i kompaktowe, są najnowszymi produktami firmy. Dzięki specjalnemu ustawieniu ramienia względem nadwozia możliwe jest kopanie bezpośrednio przy przeszkodach takich jak mury czy płoty. Mniejszy model TC19 napędza silnik marki Kubota o mocy 12 KW, natomiast większą TC37 - Mitsubishi o mocy 22 KW. 

 

Schaeff TC19 2 Picture 021 rgb lowres 787x466

Na pokazie znajdzie się również większy model koparki: TW95. Tu zamontowano silnik DEUTZ o mocy 74 KW - napędza on maszynę o masie 9,1 tony (do maksymalnie 9,5 tony). Zadbano też o nowoczesny układ roboczy: hydraulikę z wykrywaniem obciążenia oraz system stabilizacji pojazdu. Maksymalna prędkość przejazdu kołowej koparki to 35 km/h.

 

Obok maszyn służących do kopania znajdzie się również ładowarka. Będzie to model TL80 z silnikiem DEUTZ o mocy 45 KW i masie 4,9 tony. Wszystkie maszyny będzie można oczywiście zobaczyć w ruchu i przetestować - a okazja do wypróbowania zupełnie nowych produktów powracającej na rynek marki nie nadarza się każdego dnia! Pamiętajcie: eROBOCZE SHOW, Dąbrowa Górnicza, 8 kwietnia. Czekamy na Was! Wszystkie informacje dotyczące imprezy znajdziecie tutaj.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL