ŚWIAT MAŁEGO OPERATORA ZASKAKUJE NAWET DOROSŁYCH

Chcesz by twoja pociecha w przyszłości została operatorem maszyny budowlanej? Podaruj jej model mini koparki, klocki LEGO lub ciekawą grę planszową.

Połączenie zabawy z edukacją to najlepsze z możliwych podejście do zaszczepienia w maluchu zainteresowania daną dziedziną. Na rynku można przebierać w zabawkach w kategorii maszyny budowalne. Na co się zdecydować?

Ciekawe modele ma w swojej ofercie firma Bruder. Oferuje nie tylko gotowe modele koparek, ładowarek czy pojazdów ciężarowych, ale także części zamienne do tych modeli oraz gry planszowe, które edukują najmłodszych poprzez zabawę. Firma Bruder oferuje zabawki na licencji producentów maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i pojazdów użytkowych.

Na rynku do wyboru są także modele zdalnie sterowane, jak na przykład ciężarówka betoniarka sterowana pilotem w kształcie kierownicy. Takie zabawki zapewniają prawdziwą frajdę.

Modele maszyn są wykonywane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Bardzo często charakteryzują się pełnym odwzorowaniem do oryginału.

Ciekawą ofertę posiadają też sklepy modelarskie. W Polsce bardzo popularne jest modelarstwo kolejowe, którym pasjonują się nie tylko dzieci czy młodzież, ale także dorośli.

Zabawę na wysokim poziomie jak zawsze zapewnia firma LEGO. Ma w swojej ofercie liczne zestawy do budowy własnych, wymarzonych miejsc czy budowli. Lego Technic Górnicza koparka kołowa to przykład świetnego zestawu, który zaintryguje także dorosłych. Model można nawet przerobić na mobilną przetwórnię kruszywa. Zestaw zawiera napęd LEGO Power Functions, który pozwala zmechanizować działanie wielu funkcji, takich jak jazda do przodu i do tyłu, ruch pasów przenośników, działające ramię z obracającym się kołem naczyniowym, jak również obracana nadbudówka. Ma także pomosty z poręczami i światła. Do zestawu dołączona jest też solidna ciężarówka górnicza i klocki, które udają wykopany urobek. Ilość klocków w zestawie: 3929.

Większość zabawek jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Oferta dla najmłodszych przyprawia o prawdziwy zawrót głowy. Trzeba naprawdę uważać, żeby nie wciągnąć się samemu i nie stracić głowy dla mini modeli.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL