Przeczytaj Katalog Maszyn Roboczych 2023 za darmo!

 

Dzięki połączonym wysiłkom zespołów magazynu Robocze NEWS, portalu eRobocze.pl i targów maszyn eRobocze SHOW, we współpracy ze Stowarzyszeniem OperatorówMaszyn Roboczych OPERATOR powstał nowy Katalog Maszyn Roboczych na rok 2023. 

 


Publikacja zawiera dane techniczne ponad 700 modeli maszyn i urządzeń, zebrane w niespełna 120 tabelach. Maszyny i urządzenia podzielono na trzynaście kategorii ułożonych w kolejności alfabetycznej. Dzięki Katalogowi można szybko i łatwo porównać wybrane modele i sprawdzić, który najlepiej odpowiada wymaganiom danego przedsiębiorstwa.

 


Katalog Maszyn Roboczych: zbiór danych technicznych dostępnych w Polsce czołowych marek maszyn i urządzeń roboczych. Kompendium wiedzy przydatne każdemu przedsiębiorcy zainteresowanemu kupnem maszyny i operatorowi, który na wybór marki czy modelu ma wpływ.

 


Przed dokonaniem zakupu maszyny radzimy jednak zawsze obejrzęć ją na żywo, najlepiej podczas pracy. Aby to zrobić wystarczy przyjechać na jedną z imprez eRobocze SHOW, gdzie w jednym miejscugromadzi się kilkaset modeli różnych maszyn, a wiele z nich od razu można przetestować.

 

Katalog Maszyn Roboczych jest wysyłany w pierwszej kolejności do prenumeratorów Robocze NEWS. Jest też dokładany do każdej nowo wykupionej prenumeraty w 2023 roku (do wyczerpania zapasów). Będzie można go też otrzymać podczas kolejnych edycji pokazów i testów maszyn – eRobocze SHOW lub poprzez zamówienie pokazowego egzemplarza bezpłatnego magazynu Robocze NEWS.

Dział: Wiadomości

Przeczytaj Katalog Maszyn Roboczych 2022 za darmo!

 

Po sukcesie pierwszego w historii polskiego katalogu maszyn roboczych przyszła pora na aktualizację. Zespół wydawnictwa Lasmedia pomieścił informacje o niemal tysiącu różnych maszyn na przeszło 100 stronach – w wersji odświeżonej i uzupełnionej o najnowsze modele i kolejne marki. Oto Katalog Maszyn Roboczych 2022!

 

Z wydawnictwem specjalizującym się w branży maszyn, organizatorem eRobocze SHOW i wydawcą portalu eRobocze.pl oraz czasopisma Robocze NEWS, współpracowało Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR.

 

– Świat maszyn roboczych zmienia się każdego dnia, a naszym zadaniem jest informować operatorów i przedsiębiorców o tych zmianach na bieżąco – mówi Rafał Jajor, prezes Wydawnictwa Lasmedia. – Dlatego nowy katalog jest bardzo obszerny, by każdy mógł porównać ze sobą aktualne oferty marek obecnych na rynku: tych wiodących i tych nieco mniej znanych. Z pewnością przyda się każdemu, kto planuje kupno maszyny lub po prostu interesuje się techniką.

 

Katalog podzielono na kilkanaście działów: koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła i inne. Dzięki temu czytelnik może łatwo porównać ze sobą parametry modeli maszyn w tej samej kategorii, korzystając z tabel, opisów i zdjęć. Wszystkie zawarte w katalogu informacje pochodzą od producentów lub autoryzowanych dealerów. Jedyną informacją, której tu nie znajdziemy, jest cena – ta może bowiem ulegać dynamicznym zmianom i zależy w dużym stopniu od wyposażenia danego egzemplarza.

 

Korzystając z katalogu można zaoszczędzić sporo czasu – łatwo znajdziemy interesujący nas model w czytelnym spisie treści i nie musimy przeglądać stosów ulotek i folderów producentów. Wszystko czego potrzeba jest w jednym miejscu.

 

Doskonałym uzupełnieniem wiedzy na temat maszyn które planujemy kupić jest... obejrzenie ich na żywo, najlepiej podczas pracy, a może nawet przetestowanie ich własnoręcznie. To możliwe jest na imprezie z cyklu eRobocze SHOW, gdzie setki maszyn są udostępnione do testów, a przy stoisku organizatora można zaopatrzyć się w najnowsze wydanie katalogu!

 

Katalog Maszyn Roboczych jest wysyłany w pierwszej kolejności do prenumeratorów Robocze NEWS. Jest też dokładany do każdej nowo wykupionej prenumeraty w 2022 (do wyczerpania zapasów). Będzie można go też otrzymać podczas kolejnych edycji pokazów i testów maszyn – eRobocze SHOW lub poprzez zamówienie pokazowego egzemplarza bezpłatnego magazynu Robocze NEWS.

 

 

reklama katalogu

Dział: Wiadomości

 

Przeczytaj Katalog Maszyn Roboczych 2021 za darmo

 


Praktyczny przewodnik po najbardziej popularnych maszynach budowlanych w Polsce właśnie ukazał się nakładem wydawnictwa Lasmedia. Katalog Maszyn Roboczych, edycja 2021, to pierwsza taka publikacja w branży. Zawiera ponad 100 stron, dane techniczne ponad 850 modeli maszyn i urządzeń zebrane w prawie 130 tabelach.

 

 

Jak zamówić? Czytaj na dole

 

 

Nad Katalogiem czuwał zespół redakcyjny wydawnictwa Lasmedia, które znane jest w branży z organizowanych cyklicznie pokazów maszynowych eRobocze SHOW. Lasmedia prowadzi też portal eRobocze.pl oraz jest wydawcą magazynu Robocze NEWS. Partnerem projektu jest Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR.


Praca nad katalogiem to kilkumiesięczny wysiłek kilkuosobowego zespołu, setki godzin pracy, ale było warto – mówi Jarosław Harhura, redaktor prowadzący – W efekcie powstała wyjątkowa publikacja, która porządkuje oferty wiodących marek maszyn. Jestem przekonany, że przyda się ona przedsiębiorcom zainteresowanym kupnem maszyny i operatorom, którzy na wybór marki czy modelu mają wpływ.

 

 

 

Przegląd rynku

 

 


W Katalogu Maszyn Roboczych znajdują się opisy wiodących w Polsce marek maszyn budowlanych i nie tylko. Wydanie podzielone jest na 12 działów: koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła i inne.

 


Każdy dział zawiera opisy, zdjęcia i tabele z danymi technicznymi poszczególnych modeli maszyn. Dzięki temu w jednym miejscu zgromadzonych jest bardzo dużo maszyn, które w łatwy sposób można ze sobą do siebie porównać. Informacje pochodzą od producentów lub polskich dealerów. Nie podajemy jednak cen maszyn, bo te mogą się przecież szybko zmieniać, a ponadto są efektem doboru konkretnego wyposażenia czy opcji.

 


Aby łatwo odnaleźć interesujący nas sprzęt można skorzystać ze spisu treści zamieszczonego na początku Katalogu, lub z alfabetycznego spisu marek na końcu.

 


Dzięki tej publikacji nie trzeba tracić czasu na przeglądanie wielu folderów z ofertami i stron internetowych, w Katalogu wszystko dostępne jest w jednym miejscu.

 


I chociaż to opracowanie bardzo ułatwia zorientowanie się na runku maszyn, to przed dokonaniem zakupu radzimy zawsze obejrzęć sprzęt na żywo, najlepiej podczas pracy. Można to zrobić na przykład na jednej z organizowanych przez nas imprez eRobocze SHOW, gdzie w jednym miejscu jest kilkaset modeli różnych maszyn, a kilkadziesiąt z nich dostępnych jest do testów.

 

 

Jak otrzymać Katalog Maszyn Roboczych? Są dwie możliwości:


1. Katalog można otrzymać za darmo jako dodatek do prenumeraty magazynu Robocze NEWS – w cenie 37 zł brutto.


2. Można wykupić sam Katalog Maszyn Roboczych – w cenie 19,90 zł.

 

Wpłat należy dokonywać na rachunek:


Lasmedia Sp. z o.o., ul. Kopernika 25, 05-870 Błonie


Nr rachunku: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706, Bank Pekao SA


W tytule przelewu należy podać: imię, nazwisko i adres, a jeśli chcesz otrzymać fakturę, także nazwę firmy i NIP.


Po otrzymaniu wpłaty i zaksięgowaniu, przesyłkę wyślemy bezpłatnie.


W sprawie wysyłki zagranicznej – skontaktuj się z nami po oddzielną wycenę.


Dla pewności, abyśmy mieli Twoje dokładne dane, wypełnij formularz.

Dział: Wiadomości
Found no item!

Najnowsze artykuły

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL