Maksimum zręczności

 

Możliwość jednoczesnego obrotu i wychylenia osprzętu koparki pozwala na precyzyjne wykonywanie najbardziej skomplikowanych zadań. Jednocześnie, dzięki eliminacji wielu przejazdów i konieczności pracy ręcznej, zmniejsza się zużycie paliwa i opłacalność prac. Wszystko to dzięki TILTROTATOROWI MTS dostępnemu w firmie DT Automatyzacja.

 

Tiltrotator 600x400 8

Ponadto, rozwiązanie typu "przekładka" pozwala na bardzo szybkie (dosłownie kilka sekund) przezbrojenie głowicy obrotowej między maszynami i osprzętami. Istnieje też możliwość odłożenia głowicy obrotowej na potrzeby bardziej intensywnej pracy, co chroni ją przed ewentualnym przeciążeniem. Konstrukcja TILTROTATORA MTS jest zwarta i pozbawiona luźnych węży hydraulicznych, przez co ryzyko uszkodzenia jest zminimalizowane. Masa urządzenia jest niewielka, więc zużycie paliwa maszyny bazowej zanadto się nie zwiększa. Dzięki całkowicie hydraulicznej zmianie osprzętu operator nie musi nawet wychodzić z kabiny.

 

Twórcy TILTROTATOTRA MTS zadbali o siłę obrotu przez dodanie mocnego siłownika i wytrzymałej przekładni o dużym momencie obrotowym. Jednocześnie, asystent blokowania zapewnia bezpieczne przekładki między osprzętami. Jako wyposażenie opcjonalne oferowane jest mechaniczne szybkozłącze.

 

Urządzenie oferowane przez firmę DT Automatyzacja sprawdza się doskonale przy profilowaniu skarp, precyzyjnych wykopach, zakładaniu stawów, kopaniu otworów pod słupy, usuwaniu zarośli, modelowaniu nawierzchni, oraz wielu innych zadaniach, łącznie z zastępowaniem pracy ręcznej.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW - jedyna taka impreza w Polsce   11 września tego roku w Lubieniu Kujawskim odbędzie się kolejna, 9 już edycja eRobocze SHOW. Koparki, ładowarki, spycharki, wozidła, narzędzia robocze, sprzęt telematyczny oraz geodezyjny, materiały eksploatacyjne, a nawet narzędzia ręczne - wszystko to zgromadzone w jednym miejscu, dostępne do oglądania i testowania przez cały dzień. A na dodatek:…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL