UTECH wybrany na partnera Rototilt w Polsce

Polskich wykonawców usług budowlanych i dealerów koparek czekają duże korzyści dzięki rozpoczęciu lokalnej działalności Rototilt z firmą UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne jako oficjalnym dystrybutorem. „Polska jest na „naszym celowniku” od dawna, ale wybór oficjalnego dystrybutora wymaga czasu, ponieważ dokładnie oceniamy potencjał i gotowość firmy do długoterminowego rozwoju rynku tiltrotatorów”, mówi Daniel Thomas, Export Sales Manager w Rototilt Group AB.

 

Współpraca z firmą UTECH w Polsce oznacza, że obsługa i wsparcie będą zawsze pod ręką dla osób wybierających tiltrotator firmy Rototilt. Przez wiele lat firma zbudowała silną bazę klientów dzięki skupieniu na dostępności usług i wsparciu.

 

„Kiedy zdecydujemy, że rynek jest gotowy na koncepcję tiltrotatora, przeprowadzamy szeroko zakrojony proces poszukiwania odpowiedniego partnera”, mówi Daniel Thomas. „Muszą istnieć spójne plany rozwoju obu firm i ambicje, a potencjalny oficjalny dystrybutor musi posiadać ugruntowaną już pozycję na rynku. Dlatego wybór padł na firmę UTECH z Opola”.

 

Dla UTECH współpraca z Rototilt jest okazją do poszerzenia oferty dla klientów o kompletną i kompleksową linię produktów.

 

„Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji, serwisu i wsparcia w polskim sektorze maszyn budowlanych będzie bardzo pomocne”, mówi prezes UTECH Jarosław Koenig. „Pozwoliło nam to również śledzić pewne ważne trendy. Byliśmy świadkami zmiany podejścia Klientów do wyposażenia standardowego. Od podstawowych instalacji z narzędziami montowanymi bezpośrednio na początku lat 90-tych, przez różne systemy szybkozłączy – najpierw mechaniczne, a następnie hydrauliczne – po szybko rosnącą popularność różnych głowic przechylających osprzęt w XXI wieku. Tiltrotator to oczywista kontynuacja tego trendu. A przy wyborze tiltrotatora nie ma lepszego wyboru niż Rototilt”.

Najbliższe wydarzenie

  • Szałowe eRobocze SHOW   Zawody operatorów, dynamiczne pokazy i testowanie maszyn towarzyszyły 9. edycji eRobocze SHOW, która odbyła się 11 września w Lubieniu Kujawskim     Na imprezie pojawili się wystawcy prezentujący najróżniejszy sprzęt i technologie z branży maszyn budowlanych. No i oczywiście atrakcją były dynamiczne pokazy maszyn roboczych podczas pracy oraz możliwość…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL