Premiera VM-X-PAVERMAX na eRobocze SHOW

 

Marka Probst specjalizująca się w sprzęcie brukarskim pojawi się jako jeden z wystawców na nadchdzącym eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim już 3 i 4 czerwca 2022 roku! Będzie to pierwsza okazja do dobaczenia najnowszego modelu układarki do bruku VM-X-PAVERMAX, oferującego nową jakość w swojej klasie maszyn.

 

Maszyna posiada w pełni przeszkloną kabinę z panoramicznym widokiem oraz imponujący udźwig 700 kilogramów. Klienci mogą również zdecydować się na wyposażenie dodatkowe w postaci programów do pracy automatycznej, przeznaczonych dla wszystkich standardowych rozmiarów kostki brukowej.

 

Pamiętajmy: by testować maszyny podczas imprezy, operatorzy powinni wcześniej skorzystać z formularza online.

 

VM-X-PAVERMAX posiada cztery różne wersje wyposażenia, dostosowane do potrzeb użytkowników. Niezależnie od wybranego standardu, układarki PAVERMAX pracują płynnie i doskonale radzą sobie z manewrowaniem w ograniczonej przestrzeni dzięki podwójnemu przegubowemu układowi kierowniczemu.

 

Elementy sterujące rozmieszczono w kabinie w ergonomiczny sposób, z możliwością niezależnej regulacji kierownicy i fotela. Siedzisko w wersji komfortowej posiada ogrzewanie, pneumatyczne zawieszenie, kompresor i amortyzację poziomą.

 

VM-X-PAVERMAX będzie można zobaczyć w akcji już na najbliższym eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim, 3 i 4 czerwca 2022 roku! Wszystkie potrzebne informacje na temat imprezy znajdziecie w notce głównej.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL