Moc atrakcji na najbliższym eRobocze SHOW!

 

Już 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim na gości Centralnego eRobocze SHOW czeka mnóstwo atrakcji! Przez cały dzień będą trwały dynamiczne pokazy maszyn, prelekcje, konkursy i zabawy dla najmłodszych! Zobaczymy najnowsze koparki, ładowarki, maszyny przeładunkowe, koparko ładowarki, i wiele, wiele innych! Co jednak najważniejsze, operatorzy będą mieli niepowtarzalną możliwość przetestowania prezentowanych maszyn na wydzielonych powierzchniach roboczych.

 

 

Atrakcją specjalną będą wyjątkowe pokazy na eRobocze ARENA, przygotowane przez firmy Mecalac, Liugong oraz Yanmar. Podobnie jak na poprzedniej edycji, oglądając emocjonujące widowisko będziemy mieli okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat najnowszych modeli maszyn. Pokazy eRobocze ARENA odbędą się zarówno 3 jak 4 czerwca.

 

 

Tradycyjnie odbędą się także zawody z cyklu Polska Liga Operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR. Konkurencje są przewidziane na drugi dzień imprezy, 4 czerwca w sobotę. Sponsorami Polskiej Ligi Operatorów są firmy JCB (Interhandler), PKO Leasing S.A., Reper Store, Serwis-Kop, Takeuchi (Wilhelm Shafer) oraz Lasmedia (Robocze NEWS, eRobocze.pl).

 

 

Nie zabraknie także konkursów maszynowych, zorganizowanych przez wystawców (również 4 czerwca): Cat Challenge (plac testowy Bergerat Monnoyeur), Liugong Stalowe starcie (plac testowy Liugong Dressta Machinery), Czas na Sunward (plac testowy Sunward) oraz Rototilt Master (plac testowy Utech).

 

 

eRobocze SHOW to impreza przeznaczona głównie dla osób związanych z branżą, ale nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny. Poza obejrzeniem największej liczby maszyn zgromadzonych naraz w jednym miejscu, będzie można wziąć udział w konkursach na stoiskach, napić się i zjeść coś dobrego w strefie gastronomicznej, a także skorzystać ze strefy zabaw dla najmłodszych, pod opieką animatora.

 

 

Pamiętajcie: operatorzy chcący testować maszyny powinni się przed przyjazdem zarejestrować przy pomocy formularza online. Wszystkie istotne informacje dotyczące imprezy znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL