Ubrania dobre na upał

Każdy pracownik placu budowy doskonale zdaje sobie sprawę z uciążliwości jaką może stanowić letni upał. Właśnie dlatego Würth Polska, wiodący dostawca produktów dla profesjonalistów, dodał do swojej oferty odzież i akcesoria, które sprawiają, że praca w wysokich temperaturach jest bardziej komfortowa.

 

Technologia wykorzystywana w tego typu produktach pozwala na ograniczenie niebezpieczeństwa przegrzania organizmu podczas intensywnego wysiłku fizycznego, utrzymując temperaturę ciała na odpowiednim poziomie i zapewniając użytkownikowi uczucie chłodu nawet na parę godzin spędzonych w pracy.

 

- Odzież chłodząca to produkty specjalne, powstające z tkanin ograniczających przegrzewanie się organizmu. Zapewniają one nawet kilkugodzinne chłodzenie wszystkim tym, którzy pracują lub przebywają przez długi czas w warunkach podwyższonej temperatury, gdy uczucie gorąca staje się uciążliwe, a nawet niebezpieczne dla zdrowia – wyjaśnia Ewa Paprocka, Product Manager Würth Polska.

 

W produktach Würth Polska została zastosowana unikalna technologia INUTEQ®️ H2O®️. Opiera się ona na super absorpcyjnej tkaninie chłodzącej, zapewniającej wysoki standard ochrony termicznej. Produkty INUTEQ®️ H2O®️ aktywuje się poprzez namaczanie ich w wodzie. Nadmiar wody należy delikatnie wycisnąć i odzież jest gotowa do użytku. W zależności od wilgotności i cyrkulacji powietrza, produkty chłodzą przez 2 do 8 godzin, do maksymalnie 15°C poniżej temperatury otoczenia i działają w temperaturze do 55°C.

 

W gamie odzieży i akcesoriów chłodzących Würth Polska znajdziemy kamizelki chłodzące plecy i klatkę piersiową w czasie pracy w wysokich temperaturach oraz osłony na kark, które zapobiegają oparzeniom słonecznym. Natomiast z myślą o pracownikach potrzebujących ochrony głowy, w ofercie dostępna jest lekka, chłodząca czapka z daszkiem umożliwiająca obniżenie temperatury na długi czas.

 

- Odzież i akcesoria chłodzące zapewnią ulgę i jednocześnie ochronę, dzięki której można uniknąć przegrzania i poważnych konsekwencji zdrowotnych. Dodatkowo takie produkty charakteryzuje niezwykła łatwość użycia - wystarczy je zmoczyć w wodzie i wycisnąć, dzięki temu możemy zapewnić sobie kilkugodzinny komfort pracy nawet w bardzo wysokich temperaturach – podsumowuje Ewa Paprocka, Product Manager Würth Polska.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL