eRobocze SHOW w Łobzie!

Regionalne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW odbędą się 7 października 2023 roku w Łobzie (woj. zachodniopomorskie). Będzie to już XIII edycja wydarzenia skierowanego głównie do profesjonalistów z branży budowlanej -  użytkowników maszyn roboczych, przedsiębiorców budowlanych oraz dystrybutorów wiodących marek i sprzętu budowlanego w Polsce. To nie znaczy jednak, że na targach zabraknie atrakcji dla całych rodzin - jak zawsze, organizator zadba o moc rozrywki przez cały dzień! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

 

Tradycyjnie odbędą się dynamiczne pokazy maszyn roboczych na placach manewrowych wystawców, a także pokazy specjalne z cyklu eRobocze ARENA z udziałem demooperatorów. Operatorzy odwiedzający Łobez 7 października będą też mogli własnoręcznie przetestować najnowsze modele na wyznaczonych placach manewrowych.

 

 

Zwiedzający będą też mogli oglądać zmagania operatorów w zawodach Polskiej Ligi Operatorów, w których najlepsi za sterami zaprezentują precyzję, szybkość działania, i oczywiście znajomość przepisów BHP. Odbędą się także inne konkursy na stoiskach wystawców - obserwujcie erobocze.pl by dowiedzieć się więcej na bieżąco!

 

 

Polska Liga Operatorów jest organizowana przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Zawodnicy wystartują w dwóch konkurencjach: koparka i koparko-ładowarka. Wszelkie informacje na temat konkursu znajdziecie na stronie wydarzenia.

 


Sponsorami edycji eRobocze SHOW w Łobzie 2023 są firmy: JCB (Interhandler), PKO Leasing, Q8Oils, Reper Store, Serwis-Kop, Wilhelm Schafer (Takeuchi), Lasmedia (Robocze News, erobocze.pl) oraz Urząd Miejski w Łobzie. Operatorzy zmierzą się na koparko-ładowarce JCB dostarczonej przez firmę Interhandler oraz koparce Takeuchi dostarczonej przez firmę Wilhelm Schafer.

 

 

Na zawody Polskiej Ligi Operatorów zapisy prowadzi Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Na pozostałe konkursy można zapisywać się na miejscu, u sędziego.

 

 

Jednym z najważniejszych elementów wydarzenia jest możliwość zobaczenia największej wystawy maszyn w kraju - podczas ostatniej edycji na placu pokazowym zebrało się ponad 300 maszyn, z czego 150 prezentowano w ruchu. Pojawią się koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła, pełna gama osprzętu do maszyn, młoty, łyżki, chwytaki, głowice, frezy, opony do maszyn, oleje, filtry, części zamienne, elementy hydrauliki i wiele innych urządzeń, sprzętu oraz usług.

 

 

Odbędą się także spotkania branżowe oraz prelekcje związane z pracą w branży budowlanej. 

 

 

Dla najmłodszych przewidziano strefę zabaw z animatorem, dla głodnych - strefę gastronomiczną, a dla szerokiej publiczności nie zabraknie konkursów niezwiązanych bezpośrednio z prowadzeniem maszyn.

 

 

Zdaniem operatorów największą atrakcją wydarzenia są oczywiście testy maszyn. Uwaga - na testy obowiązują zapisy! Jeśli chcesz przyjechać i testować, zarejestruj się przy pomocy formularze online dostępnego tutaj. Na miejscu, w dniu imprezy, przyjdź pod namiot organizatora i odbierz specjalną opaskę uprawniającą do wstępu na place manewrowe. Możliwość testowania maszyn i rejestracja są oczywiście bezpłatne.

 

 

Wydarzenie odbędzie się 7 października 2023 roku (sobota), w godzinach 9.00 – 17.00 w Łobzie, przy ulicy Drawskiej 42. Targi odbywają się na terenie Strefy Ekonomicznej w Łobzie w woj. zachodniopomorskim.

 

 

Patronat honorowy obejmuje burmistrz Łobza Piotr Ćwikła, Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator, Związek Producentów i Dystrybutorów Maszyn Roboczych.
Patronat medialny: magazyn Robocze News, Truck&Machines, portal eRobocze.pl oraz lobez24.pl
Organizatorem eRobocze SHOW jest wydawnictwo Lasmedia.

Informacje o wydarzeniu można śledzić na mediach społecznościowych:

FB – eRobocze SHOW 2023 Łobez – Regionalne #13
YT – RoboczeTV
IG – eroboczeshow

Na erobocze.pl prowadzony będzie specjalny serwis prasowy - zaglądajcie na stronę by śledzić najnowsze informacje o eRobocze SHOW! Widzimy się na miejscu!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL