Zdalny monitoring i diagnostyka

Dzięki silnikom John Deere nigdy nie jesteś pozostawiony sam sobie. Silniki przemysłowe i morskie John Deere mogą być chronione przez usługi zdalnego monitorowania i diagnostyki John Deere Connected SupportTM. Dlatego zamiast reagować na problemy, możemy proaktywnie przewidywać i zapobiegać nieplanowanym przestojom maszyny.

 

MONITOROWANIE STANU MASZYNY

 

Pomyśl o John Deere Connected SupportTM jak o programie odnowy biologicznej dla sprzętu napędzanego przez John Deere. Nie tylko śledzi stan silnika i komponentów, ale jest również w stanie proaktywnie wykrywać nieprawidłowe działanie silnika, które może prowadzić do przestojów.

 

WCZESNE OSTRZEGANIE

 

John Deere Connected SupportTM to proaktywny system monitorowania, który – za zgodą klienta – wysyła do nas alerty prognostyczne dotyczące potencjalnych problemów z silnikiem. Dzięki temu technicy mogą zdalnie diagnozować sprzęt i naprawiać problemy, zanim się pojawią.

 

ZDALNA DIAGNOSTYKA

 

Jako generalny dystrybutor John Deere możemy zarządzać kodami usterek silnika bez konieczności przyjazdu. Czasami rozwiązanie jest tak proste, jak wysłanie aktualizacji oprogramowania do komputera. Jeśli wymagane jest wezwanie serwisu, technik może przybyć z odpowiednimi częściami, aby utrzymać działanie sprzętu.

 

Zdalne monitorowanie i diagnostyka John Deere Connected SupportTM pomaga Tobie i nam w utrzymaniu najwyższej wydajności sprzętu.

 

grafika 2

 

DOSTĘPNOŚĆ

 

Usługa John Deere Connected Support z JDLink™ jest dostępna w kilku silnikach John Deere i może być dodana do istniejących maszyn wyposażonych w elektroniczne silniki John Deere.
NIE MA ŻADNYCH OPŁAT ZA SUBSKRYPCJĘ ANI BIEŻĄCYCH WYDATKÓW. Dane zebrane przez JDLink są przesyłane przez technologię komórkową do serwera w chmurze John Deere. Jest on dostępny online dla zarejestrowanych użytkowników na pulpicie nawigacyjnym Centrum Operacyjnego na stronie MyJohnDeere.com lub za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

 

OPTYMALIZACJA SPRZĘTU

 

Dostęp do telematyki silnika w czasie rzeczywistym umożliwia właścicielom sprzętu optymalizację nie tylko dyspozycyjności, ale także produktywności i zarządzania maszynami John Deere. Można stwierdzić, które maszyny generują przychody, a które nie pracują. Dane o zużyciu silnika i paliwa mogą pomóc w ustaleniu, jak lepiej wykorzystać maszynę i zarządzać zużyciem paliwa.

 

ZARZĄDZAJ CAŁĄ FLOTĄ

 

Dzięki pełnej integracji ze sprzętem budowlanym i rolniczym John Deere menedżerowie flot mogą monitorować, chronić i konserwować swój sprzęt zasilany przez John Deere w tym samym miejscu, w którym monitorują swoje maszyny John Deere.

 

PREWENCYJNA KONSERWACJA

 

Zdalny monitoring John Deere ułatwia również konserwację prewencyjną i dokumentację. System śledzi status serwisu i wysyła przypomnienia o zaplanowanych konserwacjach, aby pomóc zoptymalizować wydajność sprzętu i wydłużyć żywotność maszyny.

 

BEZPIECZEŃSTWO MASZYNY

 

Usługi lokalizacyjne oraz wirtualne granice zapewniają zarządzanie logistyką i bezpieczeństwo sprzętu. Jeśli maszyna działa poza ustalonymi godzinami pracy lub została usunięta z miejsca pracy, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie. System pomaga również w odzyskiwaniu skradzionych maszyn dzięki śledzeniu GPS.

 

grafika 3

 

Więcej szczegółowych informacji na John Deere Connected SupportTM związanych z nim możliwości można uzyskać u przedstawicieli firmy TECHBUD, oferującej jednostki w wersjach standardowych oraz indywidualnie dobrane rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. TECHBUD specjalizuje się także w naprawach głównych i bieżących silników przemysłowych – zarówno benzynowych, jak i wysokoprężnych.

 

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL