Eliminacje Mistrzostw ŚWIATA STRONGMAN!

Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTERS i eliminacje Mistrzostw Świata STRONGMAN to główne atrakcje targów Building Solutions, które odbędą się w dniach 15-17 kwietnia w Ptak Warsaw Expo w Nadzarzynie

Wydarzeniem towarzyszącym targom budowlanym Building Solutions będą Otwarte Mistrzostwa Polski i Eliminacje Mistrzostw Świata STRONGMAN, które odbędą się w dniach 16 i 17 kwietnia 2016 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wśród zawodników zobaczymy przedstawicieli światowej czołówki: Arkadiusz Herodowicz, Andrzej Krasowski, Andrzej Saferna, Bartek Folerski.

Uczestnicy zmagań będą rywalizowali we wszystkich najbardziej widowiskowych konkurencjach, takich jak: armlifting, podnoszenie yoka, waga płaczu i zegar. Sędzią zawodów będzie Irek Kuraś – jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych strongmenów w Polsce. Podczas zawodów będzie można wziąć udział w konkurencjach dla publiczności, rozgrywanych pod czujnym okiem profesjonalistów.

Zawody będą doskonałą okazją do zobaczenia strongmanów w akcji oraz do krótkiej rozmowy z nimi i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Warto dodać, że wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL