Spotkania z Leica

Odbyły się już w Rzeszowie, Krakowie, Piekarach Śląskich i Kielcach, jutro produkty Leica Geosystems zobaczymy w Łodzi, a następnie w Toruniu, Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Poznaniu, Zielonej Górze, Wrocławiu, Olsztynie, Białymstoku, Lublinie i Warszawie. Wszystko to w ramach Leica Tour 2016.

 

Leica Geosystems to firma od niemal 200 lat oferująca rozwiązania dla profesjonalistów związanych z branżą geodezji, a także lotnictwa, obronności, bezpieczeństwa, ochrony oraz budownictwa. Opracowywane są nowe produkty oraz innowacyjne rozwiązania. Leica należy do grupy Hexagon - globalnego dostawcy technologii informacyjnych, zwiększających dokładność i wydajność układów geoprzestrzennych oraz przemysłowych.

 

Leica Tour to największa impreza geodezyjna w Polsce, w zeszłym roku odwiedziło ją aż 1500 gości, którzy mieli okazję zobaczyć i przetestować najnowsze rozwiązania geodezyjne oraz poznać pracowników firmy i kolegów z branży.

 

Podczas spotkań planowane są atrakcyjne pokazy, a także poczęstunek i konkurs z atrakcyjną nagrodą główną. Więcej informacji na stronie Leica Geosystems.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL