Współpraca AMAGO z SBM

 

Otrzymaliśmy od firmy AMAGO następującą informację dotyczącą współpracy z SBM Mineral Processing GmbH:

 

 

 

"AMAGO Sp. z o.o. nawiązało współpracę z nowym dostawcą maszyn kruszących i przesiewających

 

 

Z nieukrywaną radością przekazujemy Państwu informację, iż spółka AMAGO podpisała umowę o współpracy z austriacką, renomowaną firmą SBM Mineral Processing GmbH, która istnieje na rynku od 1950 roku oraz posiada swoją siedzibę główną w Oberweis w Austrii.

 

 

Rusin Pacia 1

 

 

Na mocy tejże umowy od 1 czerwca br. AMAGO Sp. z o.o. staje się wyłącznym dystrybutorem mobilnych maszyn kruszących i przesiewających marki SBM na terenie Polski. Ponadto zyskała możliwość oferowania kompletnych stacjonarnych zakładów przeróbczych do produkcji kruszyw naturalnych przy pełnym wsparciu i doświadczeniu firmy SBM, która posiada jedno z najnowocześniejszych laboratoriów badań materiałów wsadowych (nadawy) w Europie. Na podstawie wykonanych szczegółowych badań, firma SBM jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom w naszym kraju, poprzez szczegółową analizę i dobór odpowiednich urządzeń, ściśle dostosowanych pod klienta - określając wydajność, podział frakcji, zużycie paliwa oraz elementów trudnościeralnych.

 

 

SBM Mineral Processing GmbH, to firma o wieloletniej, ponad 70-letniej tradycji, należąca do wiodących światowych producentów urządzeń krusząco-przesiewających, zarówno mobilnych jak i stacjonarnych. Największą zaletą marki jest dbanie o każdy najmniejszy detal. Podzespoły urządzeń są najwyższej jakości, a konstrukcyjnie maszyny SBM to precyzyjnie i starannie dopracowane szczegóły. Wszystkie zastosowane w maszynach rozwiązania są przemyślane i zapewniają maksymalnie łatwe użytkowanie oraz bezpieczeństwo dla operatorów. Ponad to, praca maszyn jest monitorowana poprzez aplikację SBM na telefony komórkowe lub tablety. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że SBM kładzie w swoich maszynach nacisk na wysoką wydajność, zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych i ograniczenie wpływu ich pracy na środowisko naturalne. A co bardzo istotne dla przyszłych użytkowników maszyn, czas oczekiwania na dostawę to zaledwie kilka tygodni.

 

 

Rusin Pacia 3

 

 

Biorąc pod uwagę, że zarówno AMAGO i SBM to firmy rodzinne, kierujące się ściśle określonymi zasadami, które cenią sobie przejrzystość, jasność i uczciwość w relacjach biznesowych wspólnie jesteśmy przekonani, że współpraca będzie przebiegać pomyślnie wg najwyższych standardów".

 

 

Materiał sponsorowany

 

 

 

 

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW - jedyna taka impreza w Polsce   11 września tego roku w Lubieniu Kujawskim odbędzie się kolejna, 9 już edycja eRobocze SHOW. Koparki, ładowarki, spycharki, wozidła, narzędzia robocze, sprzęt telematyczny oraz geodezyjny, materiały eksploatacyjne, a nawet narzędzia ręczne - wszystko to zgromadzone w jednym miejscu, dostępne do oglądania i testowania przez cały dzień. A na dodatek:…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL