Węzły betoniarskie od Elkon

Elkon Polska jest liderem rozwiązań innowacyjnych w swojej branży. W tym roku na targach BAUMA wystawiono 3 wytwórnie betonu różnego typu - a w tym nowoczesny i zupełnie świeży w ofercie - ELKON MIX MASTER 30, czyli pierwsza betoniarnia instalowana dokładnie w miejscu zapotrzebowania. Poza tym hitem pokazano także mobilną ELKON MOBILE MASTER 135 JAGUAR i kompaktową, szybkoprzestawną ELKOMIX-35 QUICK MASTER.

 

ELKON MIX MASTER 30 jest wyposażona w mieszalnik talerzowy ELKON 750/500 l, a także dwa zasobniki na kruszywo o pojemności 5 m3 każdy. Każdy z elementów mieszanki jest ważony osobno, w specjalnych pojemnikach. Dodatkowe pojemniki mogą być instalowane opcjonalnie, dzięki czemu uzyskujemy mieszankę do 4 różnych kruszyw. Możliwa jest także obsługa betoniarni zdalnie, przy pomocy pilota. 

 

Elkon posiada już aż 41 lat doświadczenia w branży. Nic dziwnego, że po raz koleny produkty tej marki wywołały niemałe zainteresowanie na targach BAUMA, gdzie doceniono w szczególności innowacyjność rozwiązań.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL