Automatyczne sterowanie dla maszyn kompaktowych

 

Trimble Earthworks GO! to system sterowania 2D przeznaczony dla maszyn kompaktowych, dostępny u dysytrybutora - firmy SITECH Poland. Jest to oferta skierowana do przedsiębiorców szukających rozwiązań ulepszających funkcje przystawek niwelujących. Dzięki niemu dokładność profilowania staje się znacznie większa, a wszystko dzięki łatwej w obsłudze platformie.

 

Dzięki technologii Trimble GO! Box możliwa jest szybkie przeniesienie systemu między maszynami. Konfiguracja zajmuje niewiele cennego czasu, o którym można bezzwłocznie wrócić do pracy.

 

Z Trimble Earthworks GO! produktywność pracy operatora wzrasta o około 20%. Podczas wykonywania projektu całkowicie wyeliminowana zostaje konieczność samodzielnego określania i korygowania. Precyzyjne wyniki niwelacji uzyskuje się już przy pierwszym przejeździe.

 

TrimbleEarthworksGO Image 1 LR lbox 615x430 FFFFFF

System jest zgodny z iOS oraz Android i pozwala operatorowi na skorzystanie z własnego urządzenia jako interfejsu maszyny. Kompaktowa i przenośna konstrukcja Trimble Earthworks GO! Box zapewnia pełną mobilność, a proste w obsłudze mocowania sprawiają, że przenoszenie go między maszynami to bułka z masłem. Oferowane rozwiązanie jest gotowe do pracy w trybie automatycznego 2D. Możliwość zapisania profilu wielu maszyn likwiduje konieczność konfiguracji za każdym razem, kiedy urządzenie jest przenoszone.

Najbliższe wydarzenie

  • Szałowe eRobocze SHOW   Zawody operatorów, dynamiczne pokazy i testowanie maszyn towarzyszyły 9. edycji eRobocze SHOW, która odbyła się 11 września w Lubieniu Kujawskim     Na imprezie pojawili się wystawcy prezentujący najróżniejszy sprzęt i technologie z branży maszyn budowlanych. No i oczywiście atrakcją były dynamiczne pokazy maszyn roboczych podczas pracy oraz możliwość…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL