Przesiewanie, kruszenie, frezowanie

 

Odpowiednie sortowanie materiału jest kluczem do sukcesu w wielu branżach. Czy to w kopalni, podczas prac ziemnych, czy przy urządzaniu zieleni, przyda się odpowiedni osprzęt do kruszenia, przesiewania i manipulacji. Markowe osprzęty włoskiej produkcji właśnie do takich zadań będzie można zobaczyć przy stoisku MB Crusher na eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim!

 

MB Crusher to włoska firma znana na całym świecie, z fabryką położoną w Fara Vincentino. Obecnie osprzęty: łyżki przesiewające, kruszące, rozdrabniająco przesiewające, a także głowice frezujące i chwytaki do sortowania są sprzedawane przez sieć 230 dystrybutorów w ponad 150 krajach!

 

Na potrzeby każdego zadania znajdzie się tu odpowiednie rozwiązanie. Osprzęty są dostosowane do pracy z szeroką gamą maszyn, od minikoparek i ładowarek, aż po największe maszyny o masie ponad 70 ton.

 

img 1

Wszystkie osprzęty są produkowane z certyfikowanych materiałów. Posiadają optymalną geometrię usprawniającą pracę, a konserwacja nie sprawia kłopotu. W wymagających tego urządzeniach MB Crusher (takich jak łyżki kruszące) zastosowano chłodzenie hydrauliczne AAA+, wydłużające okres eksploatacji i chroniące maszynę. Dodatkowo, zestaw urządzeń kontrolnych redukuje wibracje na ramieniu maszyny.

 

Ochrona maszyny i osprzętu przed uszkodzeniami podczas pracy to standard dla MB Crusher. W głowicach frezujących instalowane są urządzenia do redukcji temperatury oleju koparki, a także system NO TORSION redukujący naprężenia poprzeczne ramienia. Dodatkową ochronę zapewniają płyty pokrywające korpus centralny. Wszystko to oczywiście bez poświęcania wydajności: system POWER BOOST zwiększa moc głowicy urabiającej, a urządzenie nadaje się do pracy w pełnym zanurzeniu.

 

W superlatywach na temat osprzętów MB Crusher wypowiadają się sami użytkownicy, których relacje można znaleźć na polskiej stronie dystrybutora. Warto wspomnieć na przykład o przypadku firmy Timberline Tree Service Inc., amerykańskiej firmy zajmującej się pielęgnacją zieleni, która mogła wydłużyć prace na dni deszczowe dzięki zastosowaniu łyżki przesiewającej MB-S18. Sekretem pracy z mokrą gliną było wprowadzenie do osprzętu fragmentów skał, które rozdrabniają urobek. W ten sposób udało się jedną koparką i osprzętem oddzielić od gliny korę i przesiać materiał.

 

Gamę urządzeń MB Crusher będzie można zobaczyć na stoisku firmy już niebawem, 7 i 8 czerwca 2024, w Lubieniu Kujawskim na Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW! Wszystkie informacje o wydarzeniu znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej. Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL