Cały dzień pracy z elektrycznym Loadall

 

 

Firma RJC Plant Hire z Wellinborough zaopatrzyła się w dwie nowe ładowarki JCB Loadall 525-60E z w pełni elektrycznym, bezemisyjnym napędem. Przedsiębiorca chwali maszyny za długą żywotność baterii oraz bardziej komfortową pracę niż w przypadku modeli z silnikami spalinowymi. Jeden cykl ładowania w zupełności wystarcza na ośmiogodzinną zmianę roboczą.

 

Obie maszyny zostały dostarczone przez lokalnego dealera wraz z szybką ładowarką. RJC Plant Hire zdecydowała się na zakup ze względu na bezpośrednie prośby ze strony klientów, oczekujących czystszych i bezemisyjnych rozwiązań. Jak mówił Dyrektor RJC Plant Hire, "Mamy ponad 50 ładowarek teleskopowych i wymieniliśmy większość z nich na paliwo HVO (biodiesel pozyskiwany z hydrorafinowanych olejów roślinnych), by zmniejszyć emisje. Jednakże, paru z naszych większych klientów prosiło o jeszcze czystsze rozwiązanie, więc elektryczne JCB Loadall były obowiązkowym zakupem koniecznym do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla".

 

Ale spaliny to nie wszystko. Maszyny elektryczne są też cichsze, dzięki czemu nadają się doskonale do pracy w mieście czy chronionych miejscach. W porównaniu do odpowiedników z silnikami diesla, elektryczne ładowarki Loadall nie tracą na osiągach i możlwościach. Zewnętrzny promień skrętu to 3,7 metra, a maksymalny ładunek to 2,5 tony (2 tony na maksymalnej wysokości).

Materiał promocyjny

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL