Leguan 225 – podnoszenie na nowym poziomie

 

Najnowszy model podnośnika osobowego marki Leguan, dostępny w ofercie dealera - firmy Serafin Maszyny - gwarantuje bezpieczną pracę na wysokości, niezależnie od warunków terenowych. Model 225 nowej generacji podnosi kosz na imponującą wysokość do 22,5 metra!

 

leguan 225 key visual małe

Leguan 225 posiada zawieszenie gąsienicowe, pozwalające na poruszanie się sprawnie i szybko w najtrudniejszym terenie. Wysięgnik zaprojektowano z myślą o jak największym zasięgu bocznym nawet przy dużej wysokości roboczej. Dodatkowo, inteligentny interfejs zapewnia płynne ruchy i sprawną pracę.

 

W nowym modelu przyspieszono i upłynniono ruchy hydrauliki wysięgnika, jednocześnie zwiększając udźwig do 250 kilogramów. Możliwości maszyny zaskakują – dosłownie – na każdej płaszczyźnie: maksymalna wysokość podnoszenia to 22,5 metra, a wysięg w górę i w bok to aż 11,2 metra.

 

Bezawaryjną pracę zapewnia układ hydrauliczny zamknięty w obudowie wysięgnika. Dodatkowo, podwozie posiada stalowe wzmocnienie, dzięki czemu podnośnik może się bez obaw przemieszczać po nierównościach. "Nogi pająka" z systemem samopoziomującym pozwolą na ustawienie Leguana 225 w dowolnym miejscu, niezależnie od nachylenia terenu, na co dodatkowo pozytywnie wpływa nisko położony środek ciężkości. Poprawiono także właściwości jezdne, dzięki czemu prowadzenie maszyny jest bardziej płynne.

 

Operator steruje wysięgnikiem za pośrednictwem joysticka, przy pomocy którego można również sterować podstawą toru podnośnika. Na specjalnym wyświetlaczu serwisowym można odczytać kluczowe informacje o stanie urządzenia. Dzięki niemu można przyspieszyć diagnozowanie problemów i skrócić czas ewentualnego przestoju.

 

W obecnych czasach nie można mówić o nowoczesnej maszynie bez wspomnienia o inteligentnych systemach wspomagających pracę operatora. W tym wypadku rozwiązania te wspomagają funkcje windy i zmniejszają możliwość awarii, jednocześnie pozytywnie wpływając na wydajność pracy operatora.

 

 Producent opracował model 225 z myślą o rynku pielęgnacji drzew – to jednak oczywiście tylko jedna z możliwości. Nowy podnośnik Leguan doskonale sprawdzi się podczas prac przy konserwacji nieruchomości, instalacjach,budowach czy w sektorze wynajmu. Dzięki możliwości poruszania się i pracy w trudnym terenie maszyna sprawdzi się dosłownie wszędzie – w parkach, lasach, ogrodach, placach budowy czy nieużytkach.

 

Leguan 225 został zaprezentowany po raz pierwszy na targach Bauma 2022 w Monachium.

 

 

leguan 225 studio 3

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL